Система Orphus

Педагогічні посиденьки

Після яскравих, захоплюючих вражень часто наступає емоційний спад. Це закономірно, щоб прийти до суті розуміння побаченого, почутого, треба пройти шлях переосмислення, прийняття, вироблення власної позиції. Полегшити проходження адаптаційного періоду без втрати новаторського духу та бажання змін у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського започатковано новий формат “Педагогічні посиденьки”. Такі зустрічі дають можливість поставити питання, поділитися досвідом, попросити поради, просто “тримати руку на пульсі”.

 

14 квітня 2017 рокувперше “Посиденьки” організувала проектна група “Нове освітнє середовище”, яка щедро ділилася з присутніми ідеями, враженнями від навчальної подорожі до Новопечерської школи. Ми шукали відповіді на питання: Як зробити дизайн школи надихаючим? Як зберегти здоров’я учнів? Що з досвіду Новопечерської школи можна використати у своєму закладі?

Прагнемо, щоб “Посиденьки” стали місцем цікавих зустрічей небайдужих, освітян, ресурсним центром для педагогів.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Водолазська Т. В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.