Система Orphus

Відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток саморегуляції та конкурентоспроможності педагогічного працівника в умовах соціально-економічних змін»

14 квітня в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток саморегуляції та конкурентоспроможності педагогічного працівника в умовах соціально-економічних змін».

 

У семінарі взяли участь представники РМК (ММК), НМЦ, задіяні в дослідно-експериментальній роботі регіонального рівня з теми: «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті» та директори загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області.

З вітальним словом до учасників семінару звернуся Зелюк В.В., кандидат педагогічних  наук, доцент, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Віталій Володимирович наголосив на актуальності підвищення рівня конкурентоспроможності педагогічного працівника в умовах розбудови Нової української школи.

У рамках семінару відбулася відеозустріч з Лушиним П.В., доктором психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України. У дискусійному форматі учасники семінару розглянули конкурентоздатність в аспекті самореалізації особистості в перехідний період.

Сухенко Я.В., кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, докторант Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України презентувала дослідно-експериментальну роботу «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті» та провела настановну нараду для її координаторів.

Про іміджеві характеристики конкурентоспроможного менеджера освіти розповіла Бєляєва Н.В., кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту ім. І.А. Зязюна, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Усатенко В.М., директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області з власного досвіду висвітлила проблему формування конкурентоспроможного навчального закладу на ринку освітніх послуг.

У практичному блоці семінару було проведено ділову гру «Розвиток саморегуляції та конкурентоспроможності педагогічного працівника».

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Маслова В.А.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.