Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

10 квітня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому розглянуто питання: «Про проведення Всеукраїнської (не)конференції міні-EdСamp Poltava – 2017» (доповідачі:  Корягіна Н.В.,проректор з науково-методичної роботи; Бондар Т.О., доцент кафедри філософії і економіки освіти); « Науково-методичний супровід розвитку загальнокультурної компетентності вчителів у системі післядипломної і педагогічної освіти: досвід і перспективи» (доповідач: Халецька Л.Л., методист відділу гуманітарних та мистецьких дисциплін).

 

У своєму виступі Корягіна Наталія Віталіївна проінформувала про проведення (не)конференції mini-EdCamp Роltava-2017  «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю», яка відбулася 25 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А.С. Макаренка та назвала основні принципи за якими проходив освітянський захід.

Бондар Тетяна Олексіївна ознайомила зі спікерами міні-ЕdCamp та тематикою майстер-класів, дискусій, тренінгів та воркшопу, а також висвітленням події у ЗМІ.

Халецька Лілія Леонідівна у своєму виступі охарактеризувала поняття компетенція, компетентність та компетентністний підхід. Розкрила проблему розвитку загальнокультурної компетентності та презентувала електронний посібник «Поштовх»: розвиток загальнокультурної компетентності вчителів у системі післядипломної педагогічної освіти.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Л.А.Чупрікова

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.