Система Orphus

Про проведення навчальних семінарів для старших інструкторів, інструкторів та чергових, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році

У березні-квітні 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів міст Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Карлівка та Полтавського району працівниками відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти інституту проведено 21 навчальний семінар для педагогічних працівників, які залучатимуться до роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році в Полтавській області.

 

Усього було навчено 1960 педагогічних працівників, зокрема для старших інструкторів проводилися інструктажі, для інструкторів та чергових — навчання.

У процесі навчання учасники ознайомилися з особливостями організації та проведення ЗНО у 2017 році, опрацювали технологічні картки щодо роботи старшого інструктора, інструктора та чергового, вивчили нестандартні ситуації, що можуть виникати в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання та способи їх вирішення, переглянули відеофільм “Технологічні карти старшого інструктора / інструктора та чергового”, наданий Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти. Після навчання та інструктажу всі учасники пройшли тест-контроль у режимі он-лайн та отримали відмітки в сертифікатах Харківського РЦОЯО, якими засвідчується дозвіл роботи на пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Навчальні семінари та тренінги проводили проректор інституту Кравченко Тамара Олексіївна і методисти відділу зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Барболіна Наталія Михайлівна, Діденко Світлана Георгіївна та Непорада Вікторія Миколаївна.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Діденко С.Г.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.