Система Orphus

Проведений майстер-клас «Психологічний аспект організації виховної роботи в ПТНЗ» в рамках розширеного засідання творчої групи заступників директорів з виховної роботи професфйно-технічних навчальних закладів Полтавської області

28 березня 2017 року Жданюк Л.О., методист центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського провела майстер-клас «Психологічний аспект організації виховної роботи в ПТНЗ».

 

Захід відбувся на базі Полтавського вищого професійного училища ім. А.О.Чепіги. Учасники (14 осіб) мали можливість ознайомитися з програмою «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». У процесі групової роботи було визначено, що основними орієнтирами програми є: сприяння самопізнанню, самореалізації, самоствердженню і самовдосконаленню особистості; розвиток навичок відповідальної і водночас безпечної поведінки, набуття умінь адекватного прийняття рішень у різноманітних життєвих ситуаціях; сприяння виробленню у учнів конструктивної стратегії поведінки у небезпечних ситуаціях; визначення та формування громадянської позиції.

Учасники мали можливість ознайомитися з різними організаційними формами та методами проведення виховної роботи та відзначили їх педагогічну цінність.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Жданюк Л.О.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.