Система Orphus

Вчимося використовувати освітні платформи

Перед сучасним учителем стоїть проблема  постійного пошуку нових  форм, методів  та засобів навчання, які сприяють  адаптації школи до комп’ютерної епохи. Таким потужним багатофункціональним засобом навчання на сучасному етапі є використання ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології), що сприяє залученню школярів до інформаційної культури, підвищенню ефективності навчального процесу, активізації пізнавальної діяльності, розвитку навиків самоосвіти і самоконтролю учнів.

 

         14 березня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся практико-орієнтований семінар «Впровадження ІКТ в освітній процес на прикладі інтерактивного курсу з математики для початкової школи «Вчи.ком.юа». Координатор проекту Порицька Оксана ознайомила учителів початкових класів з новою освітньою платформою, розповіла про можливість організації навчального процесу спільно з «Вчи.ком.юа» у школі та вдома, а також провела майстер-клас по використанню даного інтернет-ресурсу.

         «Вчи.ком.юа» – інтерактивний онлайн-курс з математики для початкової школи, який будує діалог з учнем під час виконання кожного завдання. Надзвичайно цінним і важливим є те, що система «Вчи.ком.юа» адаптується до кожного учня. Дана система може бути інструментом інклюзивної освіти, забезпечуючи доступ до якісної освіти дітям з обмеженими фізичними можливостями. Використання освітньої системи «Вчи.ком.юа»  дозволяє підвищити мотивацію дитини шляхом створення сприятливого середовища для виконання завдань, може використовуватися на уроках для організації індивідуальної та групової форм навчання.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Крилевець М.П.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.