Система Orphus

“Японське віяло”: майстер-клас учителя художньої культури Кременчуцького ліцею № 11 Омельченко Л. І.

2017 рік Президентом України оголошено Роком Японії в Україні. Що ми знаємо про цю країну? Як розповісти учням про культуру країни Сходу, яка дуже відрізняється від нашої? Як зацікавити учнів?

 

Знайти відповіді на ці запитання намагалася громада вчителів художньої культури області разом із волонтеркою Корпусу Миру Сюй Вень Цюнь та вчителькою художньої культури Кременчуцького ліцею № 11 Ларисою Іванівною Омельченко, які 14 квітня на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського провели майстер-клас.

Учителі художньої культури області навчилися власноруч виготовляти японські віяла, з`ясували різницю між японською та китайською чайною церемонією, дізналися про різновиди японського театру та навчилися в`язати китайські вузлики.

Висока професійна майстерність, креативність та щирість Лариси Іванівни, доброзичливість і відкритість Сюй не залишили жодного байдужого та надихнули учасників заходу на творчий саморозвиток.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Л.Л.Халецька

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.