Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

6 березня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому були розглянуті питання: «Про виконання Плану заходів щодо реалізації І етапу концепції розвитку методичної служби Полтавської області на 2015-2020 роки (наказ ПОІППО від 01.02.2016 № 32)» (доповідач: Золотухіна В.М., методист центру координації діяльності методичних служб); «Про впровадження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» (доповідач: Жданюк Л.О., методист центру практичної психології і соціальної роботи).

 

У своєму виступі Золотухіна Вікторія Миколаївна проінформувала про виконання Плану заходів щодо реалізації І етапу Концепції розвитку методичної служби, відзначила роботу творчих груп завідуючих районними(міськими) методичними кабінетами під керівництвом методистів інституту та проаналізувала існуючі тенденції у роботі методичної служби. Також доповіла про роботу, яка була організована та проведена під час комплексної діагностики керівників та педагогів навчальних закладів області щодо їх потреб у професійному зростанні та наданні методичної допомоги.

Жданюк Людмила Олексіївна ознайомила із заходами, які були проведені інститутом на виконанняДержавної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Звернула увагу на необхідність проведення профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми в закладах освіти Полтавської області, що вимагає достатнього рівня усвідомленості проблеми у педагогічних працівників та формування нової моделі просвітницької роботи з учнями.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Л.А.Чупрікова

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.