Система Orphus

У Полтаві працювала група педагогів над оновленням програм з біології для Нової української школи

Упродовж трьох днів на базі Полтавського НВК № 16 працювала робоча група Міністерства освіти і науки України по опрацюванню проектів навчальних програм з біології для учнів 6-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У її складі були представлені Міністерство освіти і науки України, Інститут педагогіки НАПН України, загальноосвітні навчальні заклади, громадські організації.

 

Підходи до створення нових програм полягали у збереженні змісту біологічної освіти відповідно доДержавного стандарту базової та середньої освіти та оновленні підходів до процесу навчання. Так, пріоритетним, на думку членів комісії, має бути діяльнісний підхід, який формує ставлення через засвоєння знань. Дискусія була надзвичайно жвавою, проте усі учасники групи колегіально знайшли спільні підходи. Із напрацьованими результатами можна буде ознайомитись в Інтернеті.

Під час перерви Фіцайло Світлана Сергіївна, заступник начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Шаламов Руслан Васильович, заслужений учитель України, директор з науково-методичної роботи Творчого об’єднання «Соняшник» зустрілись із педагогічним колективом Полтавського НВК № 16 і відповіли на запитання педагогів про основні підходи до реформування української школи.

По завершенні роботи учасники робочої групи взяли участь у оглядовій екскурсії по Полтаві, відвідали пам’ятник Іванові Мазепі.

 

image1

Робоча група Міністерства освіти і науки України

з опрацювання проектів навчальних програм з біології

для учнів 6-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

 

 image2

Під час зустрічі з педагогічним колективом Полтавського НВК № 16

 

 image3

Обговорення реформи української школи

 

 image4

Педагогічний колектив Полтавського НВК № 16 під час зустрічі

 

 

 image5

Учасники групи біля пам’ятника Іванові Мазепі

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): І.О.Козак

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.