Система Orphus

Науково-методичний семінар по підготовці до ЗНО

Як успішно підготувати учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури? Про це йшла мова  на науково-методичному семінарі, який відбувся 24 лютого 2016 року на базі Пирятинського району. До участі були запрошені також учителі-філологи Пирятина, Лубен, Лубенського, Гребінківського, Чорнухинського районів, Засульської об’єднаної територіальної громади.

 

         Мета заходу   -  активізувати роботу вчителів по підготовці школярів до ЗНО, з’ясувати  проблемні питання та шляхи їх вирішення.

         Перед учасниками семінару виступив Помазан І.О., кандидат філологічних наук, завідувач кафедри українознавства Харківського гуманітарного ліцею, методист Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, голова  методичної комісії Всеукраїнської українознавчої гри “Соняшник”.

            Проблема підготовки учнів до  зовнішнього незалежного оцінювання  розглядалась  через  аналіз  тестових завдань з української мови і літератури, систему цікавих завдань українознавчої гри “Соняшник”, уміння школярів  читати.

         “Хто володіє інформацією, той володіє світом”, - цей вислів, як ніколи, є актуальним у вік потужного інформаційного простору.  Готуючись до ЗНО ,

випускники повинні  вміти працювати з різними джерелами інформації. На цьому наголосила методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В. Остроградського  Коваленко О.П., яка провела практичне заняття  з учителями щодо особливостей роботи з різножанровими та різностильовими текстами, що проектують участь школярів у Міжнародній  програмі PISA.

         Допоміжним інструментом щодо формування творчої особистості у загальноосвітньому навчальному закладі є участь школярів у Всеукраїнській українознавчій грі “Соняшник”, яка відбудеться 3 березня 2017 року.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): О.П.Коваленко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.