Система Orphus

У Полтавському ОІППО відбулося засідання ректорату

11 січня 2017 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулося засідання ректорату, на якому були розглянуті питання «Про основні напрямки роботи інституту у 2017 році» (доповідач: Зелюк В. В., ректор інституту); «Про організацію курсів підвищення кваліфікації у 2017 році» (доповідач:  Заєць Г.М.,  методист відділу організації підвищення кваліфікації)

 

Віталій Володимирович у своєму виступі визначив пріоритетні напрямки діяльності інституту у 2017 році в контексті впровадження Концептуальних засад реформування середньої школи «Нова українська школа», ознайомив  із Середньостроковим планом пріоритетних дій Уряду до 2020 року, зазначивши основні проблеми, які мають бути вирішені у сфері якісної, сучасної і доступної загальної  середньої освіти та  національно-патріотичного виховання.

Заєць Галина Миколаївна у своєму виступі  доповіла про організацію та проведення курсів підвищення кваліфікації за денною, очно-дистанційною та дистанційною формами навчання у 2017 році. 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Чупрікова Л.А.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.