Система Orphus

У Полтавському ІППО відбулося засідання вченої ради

Відповідно до плану роботи Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського 28 грудня 2016 р. відбулося засідання вченої ради.

 

Під час проведення засідання обговорювалися такі питання:

  1. Про затвердження звіту про роботуПолтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського у 2016 році.
  2. Про затвердження плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського на 2017 рік.
  3. Про схвалення робочих навчальних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2017 рік.

Щодо перших питань виступив ректор ПОІППОЗелюк Віталій Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, який підбив підсумки роботи інституту за 2016 рік, презентувавши звіт про роботу ПОІППО, зробив акценти на певних досягненнях в галузі освіти Полтавщини загалом та інституту зокрема (таких, як топ-10 подій в освіті Полтавської області та ПОІППО). Запропонував затвердити план роботи інституту на 2017 рік. Пропозиції схвалити дані матеріали прийняті одноголосно.

Вченою радою також були ухвалені пропозиції рекомендувати до друку:

  • електронне видання “Навчально-методичний комплекс кафедри педагогічної майстерності : метод. пос. – 3-тє вид. ; випр. і доп. / [автори-упор. : В.В. Зелюк, Н.І. Білик, І.О. Калініченко, З.В. Резніченко]”.
  • електронне видання “Наукові журнали та наукова комунікація в цифрову епоху” (автор-упорядник О.В. Стоцька).
  • збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції “Біографічно-комунікативні практики в освіті”.

В обговоренні питань взяли участь Клепко С.Ф., заступник голови вченої ради, д.філос.н., доцент, проректор із наукової роботи ПОІППО та Неживий О.І., професор, д.філол.н., професор кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): С.Г.Діденко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.