Система Orphus

В рамках школи фахового зростання відбувся семінар «Теоретичні та практичні підходи до вивчення питання кризових станів у учасників антитерористичної операції та членів їх сімей»

15 грудня 2016 року Центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського в рамках школи фахового зростання проведений семінар «Теоретичні та практичні підходи до вивчення питання кризових станів у учасників антитерористичної операції та членів їх сімей».

 

У заході взяли участь 22 працівники психологічної служби Полтавської області.

У рамках семінару презентувала досвід своєї роботи Аміньєва Інна Володимирівна, практичний психолог Полтавського коледжу харчових технологій Національного університету харчових технологій, психолог-волонтер ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». Зокрема були розглянуті такі питання: моделі кризових станів у психології особистості, особливості психологічних станів і учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. На практичній частині семінару були пропрацьовані психологічні техніки і прийоми стабілізації емоційних і тілесних станів особистості та визначені особливості консультативної роботи з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей.

Жданюк Людмила Олексіївна, методист центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО підбиваючи підсумки, зазначила, що для практичних психологів надання психологічної допомоги учасниками антитерористичної операції та членам їх сімей, є актуальною та потребує подальшого супервізійного супроводу.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Жданюк Л.О.

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.