Система Orphus

Розпочалася реєстрація учасників конкурсу веб-сайтів

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.12.2016 № 1/9-644 «Щодо участі у VII конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти» повідомляємо, що з 15 грудня 2016 року розпочалася реєстрація учасників конкурсу у наступних номінаціях:

 

- веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (сільські школи та школи селищ міського типу);
- веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів (міські школи);
- веб-сайти дошкільних навчальних закладів;
- веб-сайти позашкільних навчальних закладів;
- веб-сайти професійно-технічних навчальних закладів.

Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.

Головними критеріями для оцінювання є змістовне наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти. Кожний сайт оцінюється за показниками в 4 категоріях: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг».

Для участі у Конкурсі за бажанням закладу необхідно на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. подати заявку та анкету. Прийом заявок триватиме до 09 лютого 2016 року.

Більш детальну інформацію про умови Конкурсу, анкета та зразки документів можна знайти за посиланням http://inau.org.ua/projects.phtml.

Додатки до листа:

1. Сторінка сайту ПОІППО «Новини ПОІППО» щодо результатів участі навчальних закладів Полтавської області у VI конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти 2016 року: http://poippo.pl.ua/novyny-poippo-blohom/item/3557-velykosorochynska-shkola-na-rivni-vymoh-chasu.)

2. Інформація на сайті Інтернет Асоціації України: Учасники_6_Конкурсу_сайтів.xlsx.

3. Інформація на сайті Інтернет Асоціації України: Вебометричний рейтинг закладів освіти на сайті «Перший Український рейтинговий портал».

Додаткова інформація

  • Автор (-и): О.В. Тимчук

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.