Система Orphus

Відбулося засідання науково-редакційної ради Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського з підготовки матеріалів шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії»

У зібранні взяли участь науковці, керівники позашкільних навчальних закладів області, бібліотечних установ, краєзнавці, магістранти природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

 

За мету засідання обрано наукову експертизу матеріалів до шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії.

Під час засідання було розглянуто матеріали, підготовлені учасниками історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки» з міст (районів, ОТГ) області, а це – більше ніж 1500 одиниць.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Віталій Володимирович Зелюк, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського, кандидат педагогічних наук, доцент.

Доповідачами виступили:

Зоя Володимирівна Резніченко, яка повідомила про перші результати підготовки матеріалів до шостого тому «Освіта і наука» «ПОЛТАВІКИ Полтавської Енциклопедії» доцент кафедри педагогічної майстерності, кандидат педагогічних наук, доцент.

Римма Леонідівна Гавриш, кандидат історичних наук, доцент,доцент кафедри менеджменту освіти, яка розповіла про здійснення наукової експертизи матеріалів, поданих районами, містами, об’єднаними територіальними громадами до т. 6: «Освіта і наука» «Полтавіки - Полтавської Енциклопедії».

У обговоренні взяли участь Олексій Іванович Неживий, професор кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО, кандидат педагогічних наук, доктор філологічних наук, професор; Андрій Володимирович Ткаченко,завідувач кафедрипедагогічної майстерності та менеджменту імені І.А.Зязюна Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка; Олександр Андрійович Білоусько, керівник та головний редактор науково-видавничого проекту «ПОЛТАВІКИ – Полтавської Енциклопедії», директор Центру дослідження історії Полтавщини Полтавської обласної ради, заслужений учитель України, почесний професор Полтавського ОІППО.

Членів науково-редакційної ради було об’єднано в дев’ять експертних груп:

з/п

ПІП учасників

Матеріали району, міста, ОТГ,

які розглядаються1

1.

Бедніна Віталій Григорович

Булава Леонід Миколайович

Білоусько Олександр Андрійович

м. Полтава

ПОІППО

Котелевський район

Решетилівський район

2.

Год Борис Васильович

Григор’єв Віталій Миколайович

Демиденко Тетяна Прокопівна

м. Горішні Плавні

м. Миргород

Великобагачанський район

Карлівський район

3.

Дуброва Володимир Іванович

Саранча Віктор Іванович

Требіна Надія Михайлівна

м. Кременчук

Кременчуцький район

Семенівський район

4.

Гавриш Римма Леонідівна

Козюра Ігор Валерійович

Комісар Станіслав Вікторович

м. Лубни

Машівський район

Миргородський район

Пирятинський район

Полтавський район

5.

Литвинюк Людмила Вікторівна

Лобач Олена Олександрівна

Міщенко Ірина Олександрівна

м. Пирятин

Хорольський район

6.

Моргун Володимир Федорович

Неживий Олексій Іванович

Нічуговська Лілія Іванівна

Гадяцький район

Лубенський район

Чорнухинський район

7.

Петренко Ірина Миколаївна

Полухіна Ольга Сергіївна

Пустовіт Тарас Павлович

Гребінківський район

Кобеляцький район

Лохвицький район

Чутівський район

8.

Пшинка Микола Васильович

Ільченко Віра Романівна

Ткаченко Андрій Володимирович

Диканський район

Оржицький район

Зіньківський район

9.

Чернобель Надія Леонідівна

Шульга Валерій Іванович

Щербань Микола Петрович

Глобинський район

Новосанжарський район

Шишацький район

1 Примітка: Матеріали Козельщинського району до ПОІППО не надійшли (станом на 8.12.2016 р.).

Експерти ознайомилися з друкованими примірниками матеріалів, поданими координаторами історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки Полтавщини» в ПОІППО. Після попереднього розгляду їм було запропоновано здійснити детальне вивчення е-матеріалів, що містяться на яндекс-диску та надано відповідні посилання.

Підбиваючи підсумки зібрання, головуючий зазначив, що 22 грудня поточного року відбудеться інформаційна нарада «Про перші результати реалізації історико-краєзнавчого проекту «Історія освіти і науки Полтавщини» для координаторів проекту у районах (містах, ОТГ).

З огляду на це, до 20 грудня 2016 року домовлено завершити роботу експертних груп і сформувати відповідні експертні висновки.

На думку учасників нарада пройшла конструктивно.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): З.В.Резніченко

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.