Система Orphus

Відбувся обласний тренінг «Професійне вдосконалення завідувачів та консультантів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій»

Із метою вдосконалення професійної компетентності консультантів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, сприяння їх фаховому й особистісному розвитку 25 листопада 2016 року на базі Полтавської обласної психолого-медико-педагогічної консультації відбувся навчальний тренінг «Професійне вдосконалення завідувачів та консультантів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій».

 

У тренінгу взяли участь 20консультанти районних (міських) психолого-медико-педагогічної консультації.

Про особливості взаємодії навчальних закладів та ПМПК у здійсненні інклюзивного (у т. ч. індивідуального) навчання учнів з особливими освітніми потребами учасників тренінгу познайомила з І. О. Калініченко к. пед. н, доцент кафедри педагогічної майстерності ПОІППО.

Решетило О. О., практичний психолог Полтавської спеціалізованої школи-інтернат №1презентувала стилі поведінки в конфліктних ситуаціях та ознайомила присутніх з комунікативними техніками: «Я-повідомлення», «складові активного слухання».

Січкар Л. І., директор Полтавського навчально-реабілітаційного центру Полтавської обласної ради представила «Модель допомоги дітям з РАС» та етапи інтеграції дітей з РАС в дитячий колектив.

Учасники тренінгу мали можливість відпрацювати вміння і навички ефективного спілкування при вирішенні конфліктних ситуацій та результативної взаємодії з дитиною з РСА.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): І.О.Калініченко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.