Система Orphus

Виїзне засідання спеціальної дослідницької групи «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання»

10 листопада 2016 року відбулося виїзне засідання роботи спеціальної дослідницької групи «Використання елементів  тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання» на базі дошкільного навчального закладу №2 "Оленка" ясла-садок комбінованого типу Миргородської  міської ради Полтавської області.

         Засідання розпочалося з презентації «Особливості організації корекційно-розвивального навчання в групах для дітей з вадами зору» Скрипник Яна Юріївна, вчителя-дефектолога Миргородського ДНЗ №2 «Оленка», яка  визначила основні особливості використання тифлопедагогічного інструментарію у роботі з дітьми дошкільного віку з порушенням зору та зазначила, що у дошкільних закладах міста, за потребою, створюються мікрокабінети для роботи з дітьми зазначеної нозології.

 Калініченко Ірина Олександрівна, к.п.н., доцент кафедри педагогічної майстерності ПОІППО ознайомила з особливостями організації навчально-виховного процесу для дітей з порушеннями зору в умовах інклюзивної освіти та презентувала зібрані матеріали путівника для батьків дітей із порушеннями зору  «Дивитися і бачити». Відмітила надзвичайну актуальність зібраних матеріалів для батьківської громадськості.

Макарова Світлана Іванівна, вчитель-дефектолог Полтавської спеціальної загальноосвітньої школа І-ІІІ ст. №40 для дітей зі зниженим зоромрозповіла про ефективність застосування інноваційного тифлопедагогічного інструментарію у навчальному процесі інклюзивних шкіл.

Про наповнення матеріалами блогу спеціально-дослідницької групи  присутніх ознайомила Токаренко Н.М., методист кафедри педагогічної майстерності ПОІППО (адреса блогу:http://tiflosdg.blogspot.com) та презентувала можливості використання Google drive для обміну і поширення знань про застосування тифлопедагогічного  інструментарію.

Учасники засідання відзначили надзвичайну актуальність поширення технологій збереження зору серед педагогічних працівників та батьківської громадськості Полтавської області.

Відповідальна за зміст сторінки Н.М. Токаренко
Останне оновлення 11.10.2016

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Калініченко І.О., Токаренко Н.М

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.