Система Orphus

Обласний семінар–практикум з проблеми “ Роль методичної служби в стимулюванні інноваційного пошуку вчителями початкових класів при застосуванні здоров'язберігаючих технологій ”

Відповідно доплану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського 9 червня 2016 року на базі Градизької гімназії ім. Героя України Олександра Білаша Глобинського району відбувся обласний семінар–практикум з проблеми “ Роль методичної служби в стимулюванні інноваційного пошуку вчителями початкових класів при застосуванні здоров'язберігаючих технологій ”.

 

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Москаленко Віталій Павлович, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської райдержадміністрації.

Про актуальність проголошеної проблеми таочікувані результати учасникам семінару розповіла Марина Крилевець, методист Полтавського ОІППО ім.М.В.Остроградського.

Калашник Світлана Андріївна, завідувачка Глобинським РМК презентувала роботу районного методичного кабінету.

Приймаючи вітання від гостинного директора гімназії Салімон Алли Петрівни та переглядаючи презентацію роботи школи, учасники семінару мали змогу поринути в шкільні будні та свята, заочно познайомитися з маленькими «жителями» школи та мудрими наставниками вчителями.

Про роль та місце методичної служби в стимулюванні інноваційного пошуку вчителями початкових класів при застосуванні здоров'язберігаючих технологій розповіала Худенко Ірина Василівна, методист із початкової освіти Глобинського РМК. Як навчати дітей здоровому способу життя? Як зорганізувати учителя до впровадження здоровязберігаючих технологій у навчальний процес? На ці питання й намагалися відповісти учасники семінару.

В практичній частині семінару були представлені:

- Тренінгове заняття «Моє здоров’я. Світячи іншим – не згори сам!» (Матвієнко Валентина Іванівна,практичний психолог Градизької гімназії);

- виховний захід «Обережно! Бережіть своє життя та здоров’я!» (Дєєва Алла Петрівна,учитель 4 – А класу Градизької гімназії);

- майстер-клас з кулькового ліплення та виставка малюнків та виставка малюнків учнів початкової школи «Здоров’я очима дітей» у художній студії «Фіалка» (Манжус Діана Михайлівна, керівник студії Градизької гімназії)

Учасники  семінару із задоволенням відвідали екскурсію в музей гімназії «Від заплав Дніпра до Кременчуцького водосховища».

Підбиваючи підсумки семінару, присутні відзначили актуальність визначеної теми, показали свою зацікавленість, готовність до впровадження проголошених ідей та виконання поставлених завдань, а також висловили подяку Глобинському РМК, колективу Градизької гімназії за дружній прийом, за продуктивну співпрацю і результативний обмін досвідом із зазначеної проблеми.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): М.П.Крилевець

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.