Система Orphus

Розбудова громадсько-активної школи: реалізація проекту Розсошенської гімназії Полтавського району

24 травня 2016 року кафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» організовано й проведено круглий стіл«Розбудова громадсько-активної школи: кроки до успіху» на базі Розсошенської гімназії Полтавської районної ради для громадсько-активних шкіл Полтавського та Миргородського районів Полтавської області в рамках проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми«Школа як осередок розвитку громади».

 

Королюк С.В., координатор проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми «Школа як осередок розвитку громади» в Полтавській області підкреслила роль співпраці місцевої влади зі школами задля спільного вирішення проблем в громаді.

Підтримку діяльності й розвитку громадсько-активних шкіл в районі здійснює відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації, як наголосила начальник відділу освіти О.О.Сень.

Голова Щербанівської сільської ради Процик І.С. наголосив на важливості співпраці школи й громади, адже впровадження спільних соціальних проектів сприяє розбудові громади, вихованню в учнів громадянських компетентностей.

Директор Розсошенської гімназії Тягнирядно Т.П. презентувала діяльність школи як громадсько-активної, познайомила з особливостями реалізації проекту «Створення велопарковок в селі Розсошенці для покращення комфортних умов пересування населення громади»,наголосила на успіхах та труднощах, що виникали в процесі впровадження проекту.

Метою проекту є покращення комфортних умов для пересування населення громади в межах села Розсошенці шляхом створення велопарковок поруч із соціальними об’єктами інфраструктури. В цілому реалізація проекту спрямована на:формування засад активного відпочинку та здорового способу життя сільської громади; виховання екологічної культури сільської громади та покращення стану навколишнього середовища за рахунок використання велосипеду як транспортного засобу; створення комфортних умов для пересування мешканців в межах сільської території.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): С.В.Королюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.