Система Orphus

Про засідання ОСДГ «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» на тему: «Модернізація методів, форм і засобів у роботі вчителя трудового навчання, технологій та креслення»

12 травня 2016 року відбулося засіданняобласної спеціальної дослідницької групи «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології» на тему: «Модернізація методів, форм і засобів у роботі вчителя трудового навчання, технологій та креслення».

 

Засідання проходило на базі Диканської гімназії імені В.М.Гоголя.

З вітальним словом до учасників звернулися голова Диканської районної ради Муха С.В. і начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Диканськоїх райдержадміністрації Черкащенко П.М. та розкрили питання про розвиток технологічної освіти в Диканському районі в умовах сучасної модернізації навчання.

Учасники СДГ Крупицький С.І. та Постернак І.М. (учителі Диканської гімназії ім.М.В.Гоголя) представили творчий звіт за проведену роботу, провели майстер-класи.

Директор Диканської гімназії імені М.В.Гоголя Горячун Н. Є.

висвітлила проблему про удосконалення технологічної освіти в Диканській гімназії, а вчителі Полозкова В.І. і Дмитренко О.В. представили презентацію творчого доробку учнів та вчителів Диканської гімназії «Від творчого вчителя – до талановитого учня».

Науково-методичний супровід засідання забезпечили Титаренко В.П.

(д.п.н., професор, декан факультету технологій та дизайну ПНПУ імені

В. Г. Короленка), Цина А.Ю.(д.п.н., професор, зав.каф. виробничо-інформаційних технологій та БЖД ПНПУ імені В. Г. Короленка,

Бондар Т.О.( к.філософ.н., доц. каф. філософії і економіки освітиПОІППО  

ім М.В.Остроградського), Чемшит В.Г.(методист вищої кваліфікаційної категорії природничо-математичних дисциплін та технологій ПОІППОімені М.В.Остроградського, відмінник освіти України, лауреат Премії імені

І. Г. Ткаченка, керівник ОСДГ «Проектування як метод пізнання в освітній галузі «Технології»).

Про IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2015-2016 н.р. проінформувала Приходько Ю.М.(учитель-методист Полтавської гімназії № 17, Заслужений учитель України, член журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання) та презентувала підручник Трудове навчання. 8 клас (обслуговуючі види праці),

автори: Терещук А.І., Медвідь О.Ю., Приходько Ю.М.

На завершення роботи учасники відвідали картинну галерею, де була представлена експозиція Диканської картинної галереї імені Марії Башкирцевої як методичний фонд трудового навчання, технологій.

Програма

 

 

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): В.Г.Чемшит, О.Є.Козлов

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.