Система Orphus

Розбудова громадсько-активної школи: реалізація проекту Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Миргородського району

14 квітня 2016 рокукафедрою менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» організовано й проведено круглий стіл «Розбудова громадсько-активної школи: кроки до успіху» на базі Дібрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради для громадсько-активних шкіл Полтавського та Миргородського районів Полтавської області в рамках проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми«Школа як осередок розвитку громади».

Мета заходу: презентація роботи школи як громадсько-активної, презентація досвіду роботи щодо реалізації проекту «Придбання медичного обладнання для сільської амбулаторії та медичного кабінету школи».

Королюк С.В., координатор проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження Програми«Школа як осередок розвитку громади» в Полтавській області підкреслила роль співпраці місцевої влади зі школами задля спільного вирішення проблем в громаді.

Заступник голови Миргородської районної державної адміністрації О.В. Гуржій познайомив присутніх з особливостями впровадження районної Комплексної програми розвитку освіти, завдяки якій школи району отримують матеріально-технічне забезпечення для ефективного функціонування навчальних кабінетів, забезпечення якості освіти (мультимедійні дошки, проектори, ноутбуки, комп’ютери тощо).

Підтримку діяльності й розвитку громадсько-активних шкіл в районі здійснює відділ освіти Миргородської районної державної адміністрації, як наголосив начальник відділу освіти О.М.Рудченко.

Директор Дібрівської ЗОШ І – ІІІ ст. Гуржій Л.О. презентувала діяльність школи як громадсько-активної, познайомила з особливостями реалізації проекту «Придбання медичного обладнання для сільської амбулаторії та медичного кабінету школи», наголосила на успіхах та труднощах, що виникали в процесі впровадження проекту. Сьогодні в закладі працює медичний кабінет, укомплектований необхідними медичними ліками, приладами, УВЧ; в амбулаторії загальної практики сімейної медицини встановлено фотометр. В цілому реалізація проекту дає можливість якісного надання своєчасної медичної допомоги місцевим жителям. Проекти школи реалізуються у співпраці з сільською радою, агропідприємством, кінним заводом та іншими партнерами.

По завершенню круглого столу учасники відвідали музей Дібрівського кінного заводу та кінно–племінну частину.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): С.В.Королюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.