Система Orphus

Теоретичні підходи до вивчення внутрішньоособистісного конфлікту: питання психодіагностики і консультування

14 квітня 2016 року Центром практичної психології і соціальної роботи ПОІППО організовано та проведено обласний семінар «Теоретичні підходи до вивчення внутрішньоособистісного конфлікту: питання психодіагностики і консультування». Захід відбувся в рамках школи фахового зростання працівників психологічної служби, на базі Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка. Участь у семінарі взяли 54 особи: практичні психологи та соціальні педагоги ВНЗ І-ІІ р.а., ПТНЗ, навчальних закладів інтернатного типу, методисти психологічної служби та інші педагогічні працівники.

 

Красільніков Ігор Олександрович, к. психол. наук, старший викладач Полтавського Університету економіки і права Університету «Україна», практичний психолог Полтавської гімназії №32, розкрив для учасників питання:

  • особистість у гуманістичній психології; основні теоретичні моделі внутрішньособистісних конфліктів в психології особистості;
  • підходи до діагностування внутрішньособистісних конфліктів;
  • особливості психологічного консультування.

Муліка Катерина Миколаївна, завідувачка центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО, познайомила спеціалістів з особливостями методу інтервізії, провела інтервізійну групу практичних психологів з питань конфлікту.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Хорошева Т.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.