Система Orphus

Відбулося засідання спеціальної дослідницької групи «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання»

З метою ознайомлення педагогічних працівників із сучасними методиками  та ресурсами для навчання дітей з порушеннями зору в умовах дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів 26 лютого 2016 року на базі інституту проведено засідання спеціальної дослідницької групи «Використання елементів тифлопедагогіки у класах інклюзивного навчання».

 

Калініченко І.О., к.п.н., доцент кафедри педагогічної майстерності ПОІППО ознайомила учасників із основними напрямками розробки проекту інформаційного посібника для проведення батьківських лекторіїв у ЗНЗ «Дивитися і бачити. Посібник для батьків».

КлимкоО.В., психолог Полтавської спеціальної загальноосвітньої школа І-ІІІ ст. №40 для дітей зі зниженим зоромрозкрила особливості впливу мінімальної мозкової дисфункції на проходження психічних процесів у дітей з порушенням зору.

Учасники засідання разом з Токаренко Н.М., методистом кафедри педагогічної майстерності ПОІППО розглянули порядок розміщення інформації на блозі спеціальної дослідницької групи з використанням сервісів google (адреса блогу:http://tiflosdg.blogspot.com).

Під час обміну думками учасники СДГ поділились враженнями та визначились із напрямками роботи у 2016 році.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): І.О.Калініченко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.