Система Orphus

Відбулося засідання науково-методичної ради інституту

30 листопада 2015 року у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося засідання науково-методичної ради.

 

На засіданні розглянуто три планових питання: «Про роботу авторських творчих майстерень учителів при ПОІППО за період з 2013 по 2015 роки» (доповідач Дика І.В., методист відділу методики виховання), «Про схвалення і поширення передового педагогічного досвіду, вивченого працівниками ПОІППО за період з 2013 по 2015 роки» (доповідач Золотухіна В.М., завідувачка центру координації діяльності методичних служб), «Про реалізацію проекту «Підготовка обдарованої молоді Полтавської області до участі в учнівських олімпіадах та інших інтелектуальних змаганнях у 2013-2015 роках» (доповідач Сухенко Я.В., старший викладач кафедри педагогічної майстерності). До порядку денного було внесено позапланове питання «Про схвалення до друку збірника «Інструкція користувачу навчальної платформи Moodle» (доповідач Поправка В.М., методист відділу організації підвищення кваліфікації).

Заслухавши й обговоривши питання порядку денного, члени науково-методичної ради вирішили взяти інформацію до відома та враховувати її при організації та плануванні заходів на 2016 рік.

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Л.А.Шкоденко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.