Система Orphus

Проведено III обласний чемпіонат з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє»

28 листопада 2015 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі пройшов ІІІ чемпіонат з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє».

 

Чемпіонат організовано як спільний захід Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та Полтавського університету економіки і торгівлі.

Мета проведення Чемпіонату – виявлення та розвиток обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення школярів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні інформатики, підвищення інтересу до сучасних інформаційних технологій.

Юним талантам були запропоновані цікаві завдання, з використанням засобів офісних додатків Microsoft Office (текстового редактора, електронних таблиць, редактора презентацій, систем управління базами даних), сучасних графічних редакторів, на пошук інформації в Інтернеті.

Бажання взяти участь у І турі  Чемпіонату виявили 350 учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області. Успішно впоралися з завданнями першого туру 126 учнів, які були запрошені для участі у очному турі Чемпіонату. 

На змагання за першість у знанні інформаційних технологій у другому турі приїхало 54 учасники, серед них 21 особа – учні 11 класу, 23 – 10 класу, 10 школярів – учні 5-9 класів, що свідчить про інтерес в школярів до даного заходу. Наймолодшими учасниками стали шестикласники Шпортко Владислав, учень Іваноселещинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради та Цюпак Назар, учень Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради.

Результати участі учнів та світлини з заходу будуть оприлюднені на сайті http://olymp.informatics.org.ua.

 

 

 

 

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): С.П.Шостя

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.