Система Orphus

Інтернет-технології в управлінській діяльності керівника школи

15 квітня 2015 р. відбулося чергове засідання «Школи молодого керівника» з теми «Інтернет-технології в управлінській діяльності керівника школи» на базі навчальних закладів Чутівського району: Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Соколов І.В.) та Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Петренко Ю.В.).

 

1

До слухачів «Школи молодого керівника» з вітальним словом звернулися Калаур В.Г., голова Чутівської районної ради, Данільченко Т.О., заступник голови Чутівської райдержадміністрації, Королюк С.В., к.п.н., доцент, завідувачка кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Курінна К.М., завідувачка методичного кабінету відділу освіти Чутівської райдержадміністрації познайомила з реаліями та перспективами розвитку освіти Чутівщини.

У Чутівській школі учасники познайомилися з моделями методичної та виховної роботи закладу. Директором школи проведено практикум «Використання інтернет-технологій в управлінській діяльності», де презентовано механізм управління навчальним закладом та розміщення власних напрацювань, обмін досвідом, спілкування з колегами, використовуючи сайт школи, сайт «Форум директорів шкіл України». Також варто наголосити на відкритості навчально-виховного процесу Чутівської школи, яку засвідчують представлені на сайті школи відео-уроки, презентації учителів і учнів тощо. Педагоги школи презентують свої досягнення на власних сайт-портфоліо, що свідчить про високий рівень володіння ними інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема, учитель початкових класів Крамова О.М. представила учасникам сайт-портфоліо, де розміщені власні розробки і відбувається спілкування з батьками учнів.

Також слухачі «Школи молодого керівника» відвідали музей Клари Степанівни Лучко – жінки тисячоліття в галузі кінематографії.

Працівники колективу Новокочубеївської школи ознайомили учасників з особливостями використання ІКТ в навчально-виховному процесі: створення та використання нетрадиційних презентацій, ігрових вправ (за допомогою програми «Learningapps.org»), використання тестуючих програм «MyTest» та «Тесторіум». Директор школи Петренко Ю.В. провів майстер-клас «Базові сервіси Google в управлінській діяльності», які, на його думку, допомагають в управлінні закладом та зменшують витрати часу керівника школи. Також презентував розроблений комплекс в офісній програмі MS Excel, за допомогою якого проводиться облік за харчовими продуктами та готується звітність з харчування. Це в свою чергу полегшує роботу кухарям, комірнику, класним керівникам.

На думку учасників засідання, керівникам навчальних закладів потрібно поширювати у роботі шкіл хмарні сервіси, як зручні он-лайн інструменти зберігання, обробки інформації без прив’язування до робочого місця.

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Н.М.Жара

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.