Система Orphus

Відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток психологічної компетентності педагогічних працівників: профілактика професійного вигорання, розвиток саморегуляції»

27 листопада на базі ПОІППО ім. М.В. Остроградського відбувся обласний науково-практичний семінар з розвитку психологічної компетентності педагогічних працівників, у якому взяли участь директори, заступники директорів, учителі та практичні психологи з 27 загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області.

 

Під час семінару учасники мали можливість поглибити свої психологічні знання, провести самодіагностику психологічного стану, ознайомитися з методами профілактики професійного вигорання й розвинути навички саморегуляції. Такі практико орієнтовані заходи стали традиційними у роботі викладачів кафедри педагогічної майстерності. На попередніх двох семінарах учасники знайомилися з психологічними аспектами організації роботи у команді, з підходами до розв’язання конфліктних і педагогічно складних ситуацій у професійній діяльності.

Відгуки учасників свідчать про важливість такої роботи та необхідність її продовження: «Мій емоційний стан значно покращився, хочу провести таке навчання у своїй школі…», «Виявляється, що саморегуляція власного стану – це просто, цікаво й швидко…», «Хотілося б дізнатися й про інші методи саморегуляції а також взяти участь у наступних семінарах з розвитку психологічної компетентності…»

З матеріалами семінару можна ознайомитися тут:

Презентація

Програма

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Я.В.Сухенко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.