Система Orphus

Проведено обласний семінар-практикум «Особливості розвитку мовлення при ринолалії»

25 листопада 2014 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбувся обласний семінар-практикум: «Особливості розвитку мовлення при ринолалії».В заході взяли участь учителі-логопеди логопедичних пунктів та спеціальних шкіл-інтернатів області. Про вроджені пороки розвитку та особливості комплексного лікування дітей різного віку розповіла Галич Людмила Борисівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів Української медичної стоматологічної академії.

 

Продовжила теоретичну частину учитель-логопед Новосанжарського району Шульга Світлана Володимирівна, яка розповіла про методику роботи з дітьми з вродженими вадами верхньої губи та піднебіння. Також були розглянуті питання щодо особливостей логопедичної роботи з дітьми-ринолаліками дошкільного віку. Актуальним був виступ учителя-логопеда Лубенської спеціальної школи-інтернату Похожай Валентини Костянтинівни щодо використання інноваційних методів в логопедичній роботі з дітьми-ринолаликами в світлі впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники наголосили на  вирішальну роль хірурга, ортодонта та логопеда у комплексному підході до дітей з ринолалією. Досвід підходу  до дітей з вродженими незрощеннями піднебіння, набутий фахівцями, дає змогу рекомендувати лікувальні та логогопедичні методики в практику логопедів.

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Н.П.Тимошенко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.