Система Orphus

Друга навчальна сесія регіонального проекту «Моніторингові, соціологічні, соціально-психологічні дослідження: теорія й практика»

14 жовтня на базі ПОІППО ім.М.В.Остроградського відбулася друга навчальна сесія для учасників регіонального проекту «Сучасні інструменти підвищення якості освітньої діяльності: моніторингові, соціологічні, соціально-психологічні дослідження». У даному проекті діяльність кафедри педагогічної майстерності спрямовується на розвиток професійної компетентності й педагогічної майстерності працівників районних (міських) методичних служб щодо організації та проведення різних типів досліджень у закладах освіти.

 

Навчання  є  практико зорієнтованим, тому основні завдання  даної сесії полягали в ознайомленні учасників із вимогами щодо укладання опитувальників, анкет, формування у них навичок створення електронної анкети у режимі он-лайн, а також у підготовці до проведення он-лайн тестування в школі з використанням інструментів Google Docs.

У навчанні взяли участь керівники й методисти методичних служб з м.Полтави, м.Комсомольська, м.Лубен, Великобагачанського, Диканського, Козельщинського, Кременчуцького, Полтавського, Решетилівського, Семенівського, Новосанжарського та Миргородського  районів.

Детальніше про другу навчальну сесію(перейти)

Третя навчальна сесія запланована на 17 грудня 2014 р.

 

Додаткова інформація

  • Автор (-и): Сухенко Я.В.

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.