Система Orphus

Відеозвернення колективу Полтавського ОІППО до партнерів у Російській Федерації

12 березня 2014 року колектив ПОІППО провів акцію – запис відеозвернення до партнерів нашого інституту в Росії, зокрема  Академії соціального управління (Москва), на підтримку миру в Україні, її суверенітету і територіальної цілісності.


Ми розуміємо, що конфлікт цінностей вирішити майже неможливо. Але можна зробити так, щоб тебе вислухали, і тоді з’явиться шанс на порозуміння – як на рівні освітніх установ, так і на рівні держав.
Ми також переконані, що і нас, і колег-росіян об’єднують загальнолюдські цінності: свобода, патріотизм, мир, добробут, однак під тиском пропаганди в них, можливо, сформувалася необ’єктивна  точка зору про останні події  в нашій державі. Тому мета нашого відеозвернення – поінформувати партнерів  у Російській Федерації про соціально-політичну ситуацію в Україні.  При цьому ми не переконуємо, не навертаємо до своїх поглядів, ми лишень прагнемо, аби нас вислухали. А це вже – основа для подальших позитивних кроків. Нам важливо, щоб російські освітяни почули іншу точку зору, відмінну від того, що її подають  ЗМІ РФ. Ми пропонуємо їм  свій пазл до їх картини світу.
Закликаємо колективи всіх освітніх установ області  й України,  інститути післядипломної  освіти до проведення подібних акцій.


Текст відеозвернення до партнерів  у Росії (завантажити)
Текст хроніки подій в Україні, відправлений Академії соціального управління (Москва) (завантажити)

 

Відео з акції

 

Фото з акції

DSC 4880    DSC 4888   DSC 4897   DSC 4906   DSC 4914   DSC 4927

Додаткова інформація

  • Автор (-и): О.В.Стоцька

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.