Система Orphus

Відбулося засідання авторської творчої майстерні вчителів фізики

15 травня 2013 року в Комсомольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права відбулося заняття творчої авторської майстерні Заслуженого вчителя України Залізняка Сергія Володимировича на тему: «Психологія формування фізичних термінів і понять у курсі фізики середньої школи».


У занятті взяли участь методист Полтавського інституту післядипломної освіти ім. М. В. Остроградського Кучеренко О.В., методист методичного кабінету відділу освіти Комсомольської міської ради Негода С.І., вчителі фізики Полтавської області, директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки та права Тягай Наталія Анатоліївна. Метою заняття було поглибити знання про процеси й закономірності вивчення основ фізики, методів ефективного засвоєння цих основ учнями й набуття ними практичних умінь і навичок. Перед учасниками зібрання було поставлене завдання: пошук найбільш ефективних методів викладання фізики в загальноосвітній школі з метою забезпечення якісного навчального процесу, який відповідає сучасним вимогам суспільства.
Закінчилося заняття творчої авторської майстерні заслуженого вчителя  України Залізняка Сергія Володимировича круглим столом, де було підведено підсумки роботи та визначено завдання на період до наступного засідання.

 IMG 8683

Учасники АТМУ вчителів фізики

 IMG 8689
Заслужений вчитель України Залізняк С.В.

 IMG 8706   IMG 8693

Майстер-клас Заслуженого вчителя України Залізняка С.В.

Підготував О.В.Кучеренко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.