Система Orphus

Відбулися обласні тренінги «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в закладах освіти»

22 квітня та 20 травня 2013 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського було проведено обласні тренінги «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в закладах освіти» для методистів районних , міських методичних кабінетів (центрів), які відповідають за виховну та позашкільну роботу.

 

Мета тренінгів: підвищити обізнаність педагогів щодо проблеми насильства, зокрема, серед дітей та покращити навички щодо вирішення цих проблем; сприяти створенню безпечного середовища в школах шляхом покращення підходів міжособистісного спілкування між дітьми, вчителями та батьками, покращити спроможність учителів, психологів, соціальних працівників проводити навчальну роботу в навчальних закладах з даного питання.

     image001

Тренерами тренінгів стали Романенко Анжела Михайлівна та Красницька Ольга Анатоліївна – методисти відділу методики виховання і Муліка Катерина Миколаївна – завідувач центру практичної психології і соціальної роботи ПОІППО.

На тренінгах піднімалися питання щодо насильства та його проявів в дитячому середовищі, розв’язання конфліктів та робота із самооцінкою, організація роботи з попередження насильства серед дітей у закладах освіти.

   image005   image003

Тренінги проходили в доброзичливій, сприятливій атмосфері. Методисти висловлювали власні думки та ділилися досвідом з даної проблеми. Також брали активну участь в різноманітних запропонованих завданнях в групах. Цікаво проходило інтелектуальне змагання - квест. Тренінги сприятимуть організації роботи в закладах освіти з проблеми насильства.

Підготували А. Г. Співак, О. А. Красницька

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.