Система Orphus

Відбувся круглий стіл «Про єдині вимоги до планування та ведення документації працівників психологічної служби»

16 січня 2013 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського відбувся круглий стіл «Про єдині вимоги до планування та ведення документації працівників психологічної служби».

Учасники проаналізували та обговорили стан проблеми ведення документації працівників психологічної служби системи освіти. У процесі обговорення досвіду ведення документації практичними психологами, соціальними педагогами було виявлено низку проблем щодо особливостей документації у різних типах навчальних закладів.  

За результатами роботи круглого столу сформовані єдині підходи до переліку та вимог до оформлення документації практичних психологів, соціальних педагогів, методистів з психології, директорів (завідувачів) центрів практичної психології і соціальної роботи. Запланована робота щодо визначення необхідного мінімуму документації соціально-психологічного супроводу дітей «групи ризику» та інклюзивного навчання в умовах навчального закладу.

Ведеться підготовка проекту наказу Департаменту освіти і науки ОДА щодо визначення чіткого переліку та єдиних вимог до документації працівника психологічної служби.   

Підготував Р.В.Латипов

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.