Система Orphus

У дитячому навчально-оздоровчому комплексі «Ерудит» завершено І семестр

Протягом І семестру (вересень-грудень 2012) в навчально-оздоровчому комплексі «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка пройшли навчання 630 учнів області.

Протягом цього часу учні поглиблено вивчали улюблений предмет та завдяки здобутим знанням, згідно з очікуваннями організаторів,  мають показати високі результати на Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, що розпочнуться в січні 2013 року.

Навчально-виховний процес в «Ерудиті» триває протягом 8 місяців (І семестр –  з вересня по грудень для учнів 10-11 класів; ІІ семестр – з лютого по травень для учнів 8-9 класів) з 9 навчальних предметів (математики, історії, хімії, української мови і літератури, інформатики, географії, англійської мови, біології, фізики). Тривалість кожного заїзду становить 10 днів. За один заїзд НОК приймає  70 осіб – 35 десятикласників та 35 одиннадцятикласників.

 

Навчання проводиться за програмами та навчальними планами  з дев‘яти предметів, розробленими методистами Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського.

Дітей навчають найкращі викладачі вищих та загальноосвітніх навчальних закладів  Полтавщини. За результатами проведеного учнівського анкетування, кращими викладачами та вчителями-практиками  НОК «Ерудит» були визначені  26 викладачів.

 

Під час кожного заїзду традиційно відбувається урочиста лінійка з нагоди відкриття навчальних занять в НОК «Ерудит», вечірній вогник «Давайте  познайомимось» та закриття навчальної зміни «Вогнище прощання».

 

 

ДОВІДКОВО. У 2012 році у селі Потоки Кременчуцького району розпочав роботу навчально-оздоровчий комплекс «Ерудит» при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка. Це стало можливим завдяки Комплексній програмі розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011 – 2015 рр., ухваленій Полтваською обласною радою. Комплекс створено на виконання доручення Президента України від 22 липня 2010 року з метою оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також  з метою підготовки  обдарованої учнівської молоді до участі в інтелектуальних  змаганнях.

 

Підготували О.О.Деменко, О.В.Стоцька

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.