Система Orphus

Вітаємо колежанку!

14 грудня у Будинку вчителя (м. Київ) відбувся заключний етап Всеукраїнського методичного турніру «Моє покликання – методист». Метою якого, було визначення кращих методистів з виховної та позашкільної роботи.

Конкурс проходив у два етапи. Переможцями заочного туру стали шість конкурсантів, які мали змогу представити себе в очному турі. Це методисти з Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського, Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Запорізького інституту післядипломної освіти, Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники презентували себе в таких конкурсах: інтелектуальний, твір-есе на задану тему, творчий портрет методиста та імпровізована виховна гра.

Оцінювали конкурсантів науковці Університету менеджменту освіти та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Почесне друге місце отримала Анжела Михайлівна Романенко, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Її нагородили дипломом переможця, срібною медаллю та цінними подарунками. А також надано право на публікацію власного творчого доробку у Всеукраїнському журналі «Методист».

 

Керівництво та колеги Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського щиро вітають Анжелу Михайлівну з перемогою та бажають творчих злетів, натхнення і процвітання. Нехай ваша перемога  стане яскравим прикладом для працівників інституту і надихає їх на майбутні досягнення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготувала М. М. Єщенко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.