Система Orphus

Обласний форум батьківської громадськості «Сім’я – простір без насильства»

12 грудня 2012 року в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді вшосте було проведено обласний форум батьківської громадськості «Сім’я - простір без насильства», метою якого було обговорення спільних дій щодо ефективної взаємодії батьківської громадськості з навчальними закладами та державними установами у сфері духовно-етичного виховання дітей, попередження і подолання негативних тенденцій в суспільстві.

 

 

 

Проректор з науково-методичної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Марина Вікторівна Кирилюк, привітала учасників форуму і побажала плідної праці.

Модератор форуму – Анжела Михайлівна Романенко, методист відділу методики  виховання , винесла на обговорення найбільш актуальні питання сьогодення: «Взаємодія закладів освіти та сім’ї», «Шляхи подолання насильства в сім’ї», «Здорова родина – здорова нація».

 

   

 

Педагоги, батьки та учні області висловлювали власні думки з обраної теми, звітували про проведену роботу, ділилися планами на майбутнє.

До експертної групи увійшли: Наталія Володимирівна Драч, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, Кас’ян Людмила Дмитрівна, завідуюча Полтавським обласним центром планування сім’ї та репродукції людини, Єрьоменко Ольга Олександрівна, член координаційної ради Всеукраїнського громадського об’єднання «Батьківський комітет України» в Полтавській області, Дмитренко Лілія Бултаївна, координатор національної тренерської мережі Міжнародного центру «Ла Страда Україна» в Полтавській області, Тягай Наталія Анатоліївна, заслужений працівник освіти, директор Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, голова громадської організації «Центр освітніх програм», співзасновник батьківської ради міста Комсомольськ.

 

На загал, форумчани прийняли резолюцію та звернулися з пропозиціями до державних установ, громадських організацій та закладів освіти.

Завдяки спільній роботі батьків та педагогів в освітній галузі Полтавщини активно розбудовується ефективний виховний простір, вирішуються нагальні проблеми підростаючого покоління. Організація співпраці педагогів, батьків та учнів дає можливість реалізувати головну мету сучасного закладу – створення умов для самореалізації та самоактуалізації особистості учня, його духовно-етичного виховання.

 

Підготувала М.М.Єщенко

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.