Система Orphus

Галерея педагогічного досвіду: Липівець Наталія Володимирівна

Прізвище, ім’я, по батькові: Липівець Наталія Володимирівна

Рік народження: 1971 р.

Освіта: вища

Фах: учитель історії та географії

Звання, нагороди: учитель-методист, «Відмінник освіти України» (2007 р.), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, грамоти Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації (2000, 2003, 2004, 2005, 2006, 2009), подяка Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського (2012 р.)

Посада: вчитель географії й економіки

Педагогічний стаж: 20 років

Адреса досвіду: Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки

м. Гадяч, вул. Гетьманська, 35

тел. 2-17-55, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Тема: Упровадження інформаційно-комунікаційних та проектних методик при вивченні економіки та географії

 

Анотація досвіду: Професійна майстерність, покликання душі постійно спонукають Наталію Володимирівну до пошуку, до збагачення  знань, до активної самоосвітньої діяльності. Вчитель працює неординарно, використовуючи інформаційно-комунікативні  й інтерактивні технології, метод проектів. Формує в учнів високу економічну і громадянську культуру, дієво мотивує навчання учнів, стимулює їх творчість та самостійну роботу.

Наталія Володимирівна виявляє високий рівень професіоналізму і компетентності в фахових питаннях, відмінно володіє методикою викладання економіки і географії, ефективними методами і формами організації навчально-виховного процесу, що сприяє створенню педагогом власних підходів до викладання предмету. Вона постійно цікавиться науково-методичними дослідженнями освітньої галузі з економіки та географії.

На уроках економіки і географії учитель вдало поєднує теорію з практикою за допомогою методу проектів, робота над якими дозволяє учням самореалізуватися, підвищує мотивацію до навчання. Наталія Володимирівна проводить бінарні уроки (географія – інформатика, економіка – інформатика), на яких поєднує  ІКТ і метод проектів.

Липівець Н.В. – керівник шкільної творчої групи вчителів «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес». Результатом роботи учителя в цьому напрямку є методичний посібник «Упровадження інформаційно-комунікаційних та проектних методик при вивченні економіки та географії». У посібнику міститься опис особливостей використання  інформаційних технологій і приклади проектів, які реалізовувалися учнями Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки  на уроках географії й економіки.

Збільшення інформаційних потоків потребує нового рівня в обробці й осмисленні інформації, швидкого та ефективного засвоєння нових прийомів її демонстрації. Тому завдання, яке перед собою ставить Наталія Володимирівна, – це навчити учнів використовувати комп’ютер та інформаційні технології з навчальною метою, як засіб для обробки та усвідомлення суті інформації.

Досвід вивчала методист відділу

природничо-математичних дисциплін Шкоденко Л.А.

Відповідальна за зміст сторінки Л.А. Чупрікова

Останнє оновлення 25.12.2012

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.