Система Orphus

Заходи ПМД

 
Регіональна естафета «Нові горизонти української школи»

14 березня 2012 року в рамках регіональної естафети педагогічних інновацій «Нові горизонти української школи» відбувся візит делегації освітян Глобинського району до зіньківських колег.

Із вступним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти Зінківської райдержадміністрації Ю.П. Дахно, який окреслив здобутки та перспективи розвитку освітньої галузі. У ході бесіди обговорювалися актуальні проблеми освіти в районах, відбувся обмін думками щодо їх вирішення.

Глобинчанам випала можливість ознайомитися з досвідом роботи навчальних закладів усіх рівнів: дошкільного і позашкільного, загальноосвітніх навчальних закладів сільської і міської місцевості.

У дошкільному навчальному закладі №2 «Сонечко» (завідуюча Ю.М. Сімон) було представлено програми з економічного виховання «Школа Гнома-економа» і основ безпеки життєдіяльності дошкільнят. Основні напрями родинно-сімейного виховання були презентовані в Шилівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. (директор Н.М. Кащенко).

Гості ознайомилися з досвідом роботи учительського колективу Зіньківської спеціалізованої школи № 2 (директор Л.В. Литус): досвідом співпраці з Корпусом Миру США в Україні за програмою молодіжного розвитку; діяльністю природоохоронного загону «Арніка»; упровадження науково-педагогічного проекту «Росток»; організацією роботи музею «Подвиг і Пам’ять», нагородженого Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та удостоєного звання «Зразковий». Разом з тим, у стінах школи учителем Великопавлівської спеціалізованої школи I-III ст. Миколою Петровичем Москвичем було презентовано авторські електронні підручники з трудового навчання для учнів 8-11 класів, рекомендовані МОНМС до упровадження в навчальний процес.

Під кінець робочої поїздки глобинчани відвідали позашкільний навчальний заклад – Зіньківський будинок дитячої та юнацької творчості (директор Л.С. Курмаз). Гості ознайомилися роботою районного відділення МАН: організаційною структурою, результатами роботи, методами заохочення учнів.

Підготувала О.О.Буйдіна


 
Підготовка вчителя інформатики до здійснення профільного навчання
Mайстер-клас по темі «Бази даних» 26-27 лютого 2012 р.

26-27 лютого 2012 році на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського співавтором програми та посібника з курсу за вибором з інформатики «Бази даних» був проведений майстер-клас з метою інформування учителів щодо наявного навчально-методичного забезпечення варіативної складової навчання з інформатики, підвищення кваліфікації вчителів для викладання курсів за вибором.

Учасниками майстер-класу були вчителі інформатики області, методисти районних(міських) методичних кабінетів, методисти Полтавського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського.

Цікавим для педагогів було спілкування із співавтором програми та посібника з курсу за вибором «Бази даних».

С.П.Шостя


Тренінг з економіки

14 лютого 2012 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського відбувся тренінг «Підвищення рівня економічної освіти вчителів Полтавської області як шлях до забезпечення якісної економічної освіти та економічного виховання учнівської молоді».

 

Учасники тренінгу

 

Економічна гра «Конвенція повинаходам»(тренер Заєць Г.М.)

 

Робота учасників тренінгу в групах

 

Економічна гра «Вкдадаючи у майбутнє»    (тренер Лелюк Ю.М.)

 

Л.А.Шкоденко


Перспективи реалізації проекту «Щоденник.ua» на Полтавщині

24січня 2012 р. на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського відбулася обласнаінструктивно-методична нарада«Стан та перспективи реалізації проекту «Щоденник.ua».

Учасниками заходу були районні(міські) координатори проекту.

Метою семінару було інформування учасників про нові функціональні можливості системи «Щоденник»,обговорення проблем реалізації проекту та перспектив розвитку всеукраїнської електронної інтерактивної освітньої мережіна місцях, визначені етапи її впровадження на шкільному рівні.

Із вступним словом до присутніх звернулася проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського з науково-методичної роботи Кирилюк М.В., яка окреслила коло питань, у вирішенні яких допоможереалізація інноваційного проекту «Щоденник.ua».

Перед присутніми виступили представникиТОВ «Щоденник»:керівник відділу розвитку Кириченко О.О.(у режимі вебінару) та   Соломін П.М., який повідомив про нові нормативні документи щодо реалізації проекту та функціональними можливостей системи «Щоденник».Методист ПОІППО Шостя С.П.познайомила координаторів із методичними засадами впровадження проекту "Щоденник.ua" та назвала найактивніших учасників:

Полтавська спеціалізована школа №3;

Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1Лохвицького району;

Полтавське навчально-виховне об’єднання  № 14; 

Полтавська гімназія№30;

Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням інформатики та права; 

Полтавський обласний ліцей-інтернат при Кременчуцькому педагогічному училищі.

Зінківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37.

У рамках наради відбувся практикум по роботі у мережі «Щоденник», на якому районні (міські) координатори знайомилися з нововведеннями  системи.

За відгуками учасників заходу нарада був корисною та цікавою. Ціліпоставлені на початку заходубулидосягнуті.

 

Вебінар учасників наради із керівник відділу розвитку ТОВ «Щоденник» Кириченко О.О.

 

Вирішення питань реалізації проекту

С.П.Шостя


 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.