Система Orphus

Чемшит Валентина Григорівна

Чемшит Валентина Григорівна, методист інституту

Освіта: Механіко-математичний факультет Львівського ордена В.І.Леніна державного університету ім.І.Я.Франка, фах – математик, викладач математики (1973). По закінченню вузу працювала викладачем математики, фізики, креслення в Ізюмському ПТУ №5 Харківської області, в Устимівській школі Глобинського району, ЗОШ №10 м.Полтави, а з 1977 року – викладачем та завучем ПТУ №4 м.Полтави. З 1985 року – старший методист обласного управління профтехосвіти. З 1988 року – методист математики обласного відділу народної освіти інституту вдосконалення вчителів. З 1994 року працювала інспектором-методистом обласного управління освіти. В інституті працює з 2002 року.

Головні напрямки досліджень: проектно-технологічна система трудового навчання; дизайн-освіта, профорієнтація на професії; актуальні на ринку праці, формування технологічних компетентностей та конкурентноспроможної особистості. Науково-методичний керівник ОСДГ "Проектування як метод пізнання в освітній галузі "Технології", яка діє на базі ПОІППО з 2004 року.

Звання: Старший учитель.

Нагороди:Відмінник освіти України, грамоти МОН України, обласного управління освіти, ДОН, Полтавської ОДА, лауреат премії І.Г.Ткаченка.

 

 Останнє оновлення 16.01.2019

 

 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.