Система Orphus

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградськогооголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 01.11.2018:

- завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти (1 шт.од)

- методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти (4 шт.од)

Вимоги до претендентів:

на посаду завідувача ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти призначається особа, яка має вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

на посаду методистів ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти призначаються особи, які мають вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

- копію паспорта громадянина України;  

- письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;   

- копію (копії) документа (документів) про освіту;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом документів на заміщення вакантних посад ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти здійснюється впродовж 15 днів з дня опублікування оголошення у засобах масової інформації за адресою: Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського м. Полтава, вул. Соборності, 64 – ж, ( к.1.3.).

Ректор                                                                                                В.В.Зелюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.