Система Orphus

Досвід миргородських освітян переймали педагоги столичних шкіл

Педагоги Миргорода продовжують ділитися досвідом роботи за проектами, які самі розробляють і спільно з учнями та батьками їх реалізують. Командний дух ЗОШ №1 ім. П. Мирного вивчали освітяни  Київських шкіл. Провівши увесь день у цьому закладі, делегація зустрілася з міським головою Сергієм Соломахою. За круглим столом освітяни говорили про актуальні питання галузі.

Із 2009 року Миргородська ЗОШ №1 ім. П. Мирного працює у Всеукраїнському проекті "Школа як осередок розвитку громади". За словами директора Валентини Фененко, на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти педагоги пройшли тренінги і розбудовують модель громадсько-активної школи у своєму закладі. Особливість її полягає в тому, що до цього процесу залучаються, крім педагогів та учнів, ще й батьки. Творча співпраця допомагає розкрити лідерські якості школярів, що на разі досить важливо. За кілька років творчого експерименту ЗОШ № 1 ввійшла у трійку кращих громадсько-активних шкіл Полтавщини. Своїми напрацюваннями колектив залюбки ділиться з колегами. Цього разу досвід миргородських освітян переймали педагоги столичних шкіл. Спочатку вони ознайомилися з найстарішим освітнім закладом Миргорода, а потім з а круглим столом у міського голови говорили про актуальні питання освітньої галузі та конкретну роботу за моделлю Громадсько-активна школа. Гості були приємно вражені, що модель ГАШ успішно впроваджується і в невеликих містах. Як зауважив керівник науково-дослідного проекту впровадження моделі ГАШ в загальноосвітньому навчальному закладі Василь Ковальчук, у ЗОШ №1 ми побачили ту модель ГАШ,  яка існує не тільки в світі, а й розбудовується у нас в Україні.

Наталія Лугівська

 

 

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.