Система Orphus

Міжнародна співпраця

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта

Відповідно до запрошення Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, поданого до українського офісу програми академічних обмінів імені Фулбрайта, протягом першого півріччя 2010 року у інституті перебував професор кафедри навчання та управління курикулумом Мемфіського університету штату Тенесі США, спеціаліст у галузі впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті Ален Лі Едвард.

Ален Лі провів три 18-годинних семінари-практикуми для 104 учителів інформатики Полтавської області з тем «Зміни в шкільній практиці та Інтернет», «Комп’ютери, технології, навчання та освітній процес», «Авторинг навчального програмного забезпечення» об’єднаних в проект «Безкоштовні технології та їх потенційний внесок в освіту», який він створив спеціально для України.

Проект мав на меті познайомити учителів української школи з використанням інтернет-технологій і дати їм можливість:

1. Познайомити учнів з безкоштовними технологіями, доступними через Інтернет.
2. Показати, як учні можуть інтегрувати безкоштовне програмне забезпечення у різноманітні контексти: навчання, розробку власних продуктів.
3. Навчити створювати індивідуальні та командні проекти відповідно до їх сфери навчальних інтересів і використовувати інтернет-технології для розробки програмованих продуктів.
4. Створювати веб-сайти із використаннямтехнологій Веб 2.0 з інтегрованими в них іншими програмними продуктами.

Презентації Алена Лі Едварда з курсу "Використання безкоштовних технологій і їх потенційний внесок в освіту"можуть бути використані, під час підготовки та проведення занять із застосуванням комп’ютерних та відео-технологій, для підвищення рівня професійної освіти педагогічних працівників усіх категорій.

• Технології в освіті: комп'ютинг від Стародавньої Греції до сучасності, телекомунікації та Інтернет, проргамне забезпечення Завантажити

• Iнформаційно-комунікаційні технології - в освіту. Навички учнів для життя у ХХІ столітті. Завантажити

• Освіта вчителя у Сполучених Штатах: огляд. Завантажити

Використання відеотехнологій для підвищення ефективності викладацької діяльності. Завантажити

• Відповіді Алена Лі Едварда на питання учителів інформатики стосовно тенденцій розвитку комп’ютерних технологій, їх майбутнього і можливостей використання у шкільній практиці Завантажити

Поширення знань про «Безкоштовні технології та їх потенційний внесок в освіту» продовжується

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.