Система Orphus

Прийом слухачів на навчання

1. Умовою зарахування  на дистанційне навчання є наявність виходу до Інтернет – мережі у місцевому опорно-консультаційному пункті та володіння слухачами комп’ютерною грамотністю. Таким чином уможливлюється використання комп’ютерних технологій, робота з компакт-дисками  та  мережею Інтернет для електронного спілкування між слухачами та викладачами в Центрі дистанційного навчання.

2. Зарахування  на навчання слухачів здійснюється на підставі замовлень відділів освіти та подачі списків з визначенням орієнтовних термінів проходження підвищення кваліфікації.

3. Зарахування слухачів на навчання відбувається за наказом ректора інституту. На кожну навчальну групу у навчальному відділі інституту ведеться журнал обліку роботи курсів підвищення кваліфікації, в якому фіксуються основні етапи навчання. Після видачі слухачам посвідчень про закінчення дистанційного навчання видається наказ про випуск.

4. У випадках невиконання слухачем навчального плану в установлений термін тривалість навчання може бути збільшена, але не більш як на 2 місяці. Рішення про продовження тривалості навчання приймає ректор інституту на підставі заяви слухача та рекомендації координатора та тьютора.

Повторне невиконання слухачем плану є підставою для його відрахування. Наказ про відрахування оформляється у встановленому порядку, витяги з наказу висилаються поштою слухачам та керівникам навчальних закладів, організацій тощо.

5. Пропаганда та реклама переваг дистанційного підвищення кваліфікації, виявлення та облік  наявного контингенту здійснюється ПОІППО  у взаємодії з державними органами управління освітою  та місцевими опорно-консультативними пунктами.

Відповідальна за зміст сторінки Д.В.Пасічниченко
Останнє оновлення 15.04.2013

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.