Система Orphus

Інформація про зібрання

ЗІБРАННЯ НАУКОВЦІВ І ЛЕКТОРІВ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ ІМ. М.В. ОСТРОГРАДСЬКОГО  «СТРАТЕГІЇ ШКІЛЬНОГО НАВЧАННЯ НА БАЗІ ДОСЛІДНИЦТВА», ПРИСВЯЧЕНЕ ВІДЗНАЧЕННЮ ДНЯ НАУКИ

18 травня 2012 року о 15.30. в актовому залі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулося урочисте зібрання науковців і лекторів навчального закладу, присвячене відзначенню Дня науки в Україні.

ПОІППО налагоджена тісна співпраця з вищими навчальними закладами м. Полтави. Викладачі вишів є керівниками обласних спеціальних дослідницьких груп учителів різного фаху, експериментальних досліджень на базі загальноосвітніх навчальних закладів,  активними учасниками науково-методичних заходів для освітян області, авторами одноосібних і співавторами колективних наукових розробок, спрямованих на підвищення якості освіти регіону, лекторами курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників Полтавщини.

Учасники зібрання науковців і лекторів ПОІППО обговорювали питання «Стратегії шкільного навчання на базі дослідництва». Наголос було зроблено на необхідності консолідації зусиль науковців Полтавщини в забезпеченні впровадження наукових досліджень у практику дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, взаємному збагаченні діяльності викладачів вищих навчальних закладів, спрямованої на  підвищення кваліфікації вчителів області.

         В урочистостях взяла участь Горбаньова Світлана Володимирівна, заступник начальника Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації – начальник управління вищих навчальних закладів, науки, інноваційних технологій, кадрової, виховної, позашкільної роботи та закладів обласного підпорядкування, яка нагородила грамотами ГУОН Полтавської ОДА за наукові досягнення лекторів ПОІППО та найбільш активних учасників українсько-нідерландського проекту «Громадські платформи освітніх реформ в Україні». З нагоди відзначення Дня науки в Україні ректор інституту, кандидат педагогічних наук Віталій Володимирович Зелюк вручив подяки викладачам ПОІППО та партнерам із вищих навчальних закладів м. Полтави за внесок у розвиток науки й експериментальної діяльності в галузі загальної середньої та післядипломної педагогічної освіти Полтавщини.

У подарунок усі учасники зібрання отримали друковану продукцію ПОІППО: книги «Історія Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського 1940­­–2010», «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку. Полтавська область», «Особистість в освіті: парадигма культури»,  «Освіта і Болонський процес: українсько-нідерландський проект «Громадські платформи освітніх реформ в Україні», примірники журналів «Постметодика» та «Імідж сучасного педагога», довідник «Лектори Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського», укладений на основі резюме викладачів навчального закладу, в якому розкрито їх основний внесок у наукову діяльність інституту.

Репортажі про зібрання науковців і лекторів ПОІППО розміщено на сайті Полтавської телевізійної студії «Місто» http://www.misto-tv.poltava.ua/news/11868/

веб-адреса цієї сторінки: http://www.ipe.poltava.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=855&Itemid=855

Відповідальна за зміст сторінки Л.Литвинюк

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.