Система Orphus

Турнір з креслення

Витяг з протоколу
результатів виконання завдань відбіркового турніру з креслення
учнями 8 класу ( 28 лютого 2009 року )
№ п/п
Прізвище, ім’я та
по батькові учня
Район, школа
Вчитель, який підготував учня
Диплом (ступінь)
1
3
4
5
6
1.
Данильченко Ярослав Володимирович
СЗШ № 7
м. Лубен
Андреєв Іван Іванович
ІІ
2.
Данильченко Владислав Володимирович
СЗШ № 7
м. Лубени
Андреєв Іван Іванович
І
3.
Самлук В’ячеслав Анатолійович
Градизька гімназія імені О.Білаша Глобинського р-ну
Поплюйко Сергій Павлович
ІІІ
4.
Бабенко Микола Олегович
Машівська спеціалізована школа І-ІІІ ст.
Липовата Наталія Семенівна
ІІІ
Голова оргкомітету: В.Г. Чемшит
Голова журі: В.П. Титаренко
Секретар: Т.М. Борисова

Витяг з протоколу
результатів виконання завдань відбіркового турніру з креслення
учнями 9 класу (28 лютого 2009 року)

№ п/п
Прізвище, ім’я та
по батькові учня
Район, школа
Вчитель, який підготував учня
Диплом (ступінь)
1
3
4
5
6
1.
Ісак Олексій Сергійович
Сагайдацька ЗОШ І-ІІІст. Шишацького району
Писаренко Олексій Григорович
І
2.
Онацько Максим Володимирович
Диканська гімназія
імені М.В. Гоголя
Крупицький Сергій Іваноивч
І
3.
Драчевський Дмитро Володимирович
Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. Великобагачанського району
Мельченко Ірина Яківна
ІІ
4.
Мудренко Антон Миколайович
Диканська гімназія
імені М.В. Гоголя
Крупицький Сергій Іваноивч
ІІ
5.
Булдаков Олександр Олегович
Гімназія імені В.О.Нижниченка
м. Комсомольська
Олійник Людмила Миколаївна
ІІІ
6.
Лень Дмитро Валерійович
ЗОШ №17 «Вибір» імені М.Г.Неленя м. Кременчука
Друженко Юлія Володимирівна
ІІІ
7.
Тумко Світлана Сергіївна
Сагайдацька ЗОШ І-ІІІ ст. Шишацького району
Писаренко Олексій Григорович.
ІІІ
8.
Шпіка Ірина Юріївна
Гімназія № 30
м. Полтави
Пеляк Сергій Васильович
ІІІ

Голова оргкомітету: В.Г. Чемшит
Голова журі: В.П. Титаренко
Секретар: Т.М. Борисова

Витяг з протоколу
результатів виконання завдань відбіркового турніру з креслення
учнями 10 класу (28 лютого 2009 року)

№ п/п
Прізвище, ім’я та
по батькові учня
Район, школа
Вчитель, який підготував учня
Диплом (ступінь)
1
3
4
5
6
1.
Кармазенко Андрій Іванович
ЗНЗ № 7 м. Лубен,
Андреєв Іван Іванович
І
2.
Усенко Ніна Олександрівна
Гімназія № 30 м. Полтави
Пеляк Сергій Васильович
ІІ
3.
Якименко Юлія В’ячеславівна
ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Комсомольська
Ярошенко Надія Іванівна
ІІ
4.
Кувшинова Ольга Юріївна
ЗОШ № 17 «Вибір» ім.М.Г.Неленя
м.Кременчука
Друженко Юлія Володимирівна
ІІІ
5.
Побережець Наталія Вікторівна
Диканська гімназія імені М.В.Гоголя
Крупицький Сергій Іванович
ІІІ
6.
Сакун Євген Владиславович
Градизька гімназія імені О.Білаша Глобинського р-ну
Поплюйко Сергій Павлович
ІІІ
Голова оргкомітету: В.Г. Чемшит
Голова журі: В.П. Титаренко
Секретар: Т.М. Борисова

Витяг з протоколу
результатів виконання завдань відбіркового турніру з креслення
учнями 11 класу (28 лютого 2009 року)

№ п/п
Прізвище, ім’я та по батькові учня
Район, школа
Вчитель, який підготував учня
Диплом (ступінь)
1
3
4
5
6
1
Гордійко Дмитро Васильович
Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кобеляцького району
Костенко Тетяна Григорівна
І
2
Полозюков Олександр Володимирович
Диканська гімназія імені М.В. Гоголя
Крупицький Сергій Іванович
ІІ
3
Прядко Ярослав Григорович
Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1
Бузовський Володимир Дмитрович
ІІ
4
Римар Роман Юрійович
Гадяцька спец. школа І-ІІІ ст. № 4
Рутковська Олена Миколаївна
ІІ
5
Антоненко Микола Анатолійович
Великобузівська ЗОШ І-ІІІ ст. Шишацького р-ну
Світличний Геннадій Іванович
ІІІ
6
Безуглий Олександр Вікторович
Диканська гімназія № 2
Кальник Андрій Якович
ІІІ
7
Бігдан Олександр Миколайович
Градизька гімназія імені О. Білаша Глобинського р-ну
Поплюйко Сергій Павлович
ІІІ
8
Герасименко Євген Володимирович
Сагайдацька ЗОШ І-ІІІ ст. Шишацького району
Писаренко Олексій Григорович
ІІІ
9
Сербул Олексій Євгенович
Гімназія № 31 м. Полтави
Сторчак Григорій Прокопович
ІІІ
10
Фененко Оксана Олександрівна
Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ст. В.Багачанського р-ну
Бірук Володимир Пилипович
ІІІ
11
Хорошилов Андрій Сергійович
Лохвицька гімназія № 1
Боярський Анатолій Володимирович.
ІІІ
12
Зіненко Андрій Олександрович
Шевченківська ЗОШ І-ІІІст. Решетилівського р-ну
Куцевол Анатолій Іванович
ІІІ
13
Федій Сергій Павлович
Гімназія №17 м.Полтави
Мельник Олександр Михайлович
ІІІ
Голова оргкомітету: В.Г. Чемшит
Голова журі: В.П. Титаренко
Секретар: Т.М. Борисова

Відповідальна за зміст сторінки В.Г.Чемшит
Останнє оновлення 3.02.2009

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.