Система Orphus

Тренінг "Міжкультурна освіта в школі"

15 жовтня 2008 року в рамках проекту Центрального Осередку Вдосконалення Вчителів Республіки Польща «Шукати спільне – зрозуміти відмінності – міжкультурна освіта в школі» за фінансової підтримки державного бюджету у 2008 році «Імплементація польської програми співпраці задля розвитку та підтримки міжнародної співпраці на користь демократії і громадянського суспільства» було проведено тренінг з теми «Міжкультурна освіта в школі» (тренер – Королюк Світлана Вікторівна). Очікувані результати проекту:
• знання теоретичних основ та технологій формування міжкультурної компетентності учасників;
• знання основних шляхів впровадження міжкультурної освіти в школі;
• вміння застосовувати форми і методи реалізації міжкультурної освіти в школі;
• готовність учасників до впровадження занять з теми «Міжкультурна освіта в школі».

Учасниками тренінгу стали 25 заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл області.

Навчання відбувалося за такими модулями: «Організаційний», «Міжкультурна компетентність», «Реалізація міжкультурної освіти в школі», «Інтерактивні методи в міжкультурній освіті», «презентація освітнього пакету та сценаріїв занять у сфері міжкультурної освіти», «Підведення підсумків. Евалюація». Під час тренінгу використовувалися інтерактивні методи роботи: лекція-презентація, робота в малих групах, дискусія «Мета план», «Критеріальний покер», вправа «Школа рівних можливостей», рольова гра «Казка про Землю Четвертляндію».

Відповідальна за зміст сторінки С.В.Королюк
Останнє оновлення 26.12.2008

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.