Система Orphus

3 етап

Міжкультурна освіта в школі

З 7 серпня по 12 грудня відбувся ІІІ – заключний – етап навчання за проектом Центрального Осередку Вдосконалення Вчителів Республіки Польща «Шукати спільне – зрозуміти відмінності – міжкультурна освіта в школі» за фінансової підтримки державного бюджету у 2008 році «Імплементація польської програми співпраці задля розвитку та підтримки міжнародної співпраці на користь демократії і громадянського суспільства».

За результатами навчання було підготовлено 30 тренерів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти України для впровадження 20-годинного курсу «Міжкультурна освіта в школі».

В рамках проекту 11 грудня було проведено Міжнародну конференцію, де відбулася презентації проекту і програм, що фінансують польсько-українське співробітництво: РІТА – Фонд освіти для демократії, «Молодь в дії» - Фонд розвитку системи освіти, представлені результати роботи тренерів на місцях та вручені дипломи учасникам курсу «Лідер міжкультурної освіти».

Відповідальна за зміст сторінки С.В.Королюк
Останнє оновлення 26.12.2008

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.