Відповідно до наказу МОН України від 01.04.2019 року №418 “Про результати   ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”.

В лютому-березні 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського проведено ІІ(обласний) етап Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2019» за художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим, еколого-натуралістичним, дослідницько-експериментальним та військово-патріотичним напрямами позашкільної освіти.

10 квітня у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградськоговідбулося засідання круглого столу на тему:«Успіхи, проблеми та перспективи впровадження освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», в якому взяло участь 30 педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Полтавської області.

9 квітня 2019 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 відбулося засідання авторської творчої майстерні Т.В. Пилипенко “Практична діяльність з декоративно-ужиткового мистецтва на уроках образотворчого мистецтва та художньої культури”.

Як допомогти учням гармонійно розвиватися, навчити їх втілювати в життя свої мрії, встановлювати позитивні стосунки з оточенням? Як згуртувати колектив учнів і вчителів на реалізацію пріоритетних завдань Нової української школи? Як сформувати ключові звички і розробити власну стратегію «Лідер у мені»?

На це запитання шукали відповіді учасники тренігу «Успішна комунікація як засіб профілактики насильства в дитячому середовищі», що відбувся 25 березня 2019 року на базі опорного закладу загальної середньої освіти Селещинський ліцей. Тренінг проводився в партнерстві з Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України». В заході взяли участь 25 особи - педагогічні працівники навчального закладу.

1-3 квітня 2019 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка й Національного музею-заповідника М.В. Гоголя (Гоголево) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «XIV Гоголівські читання» на честь 210-річчя від дня народження М.В. Гоголя. Організаторами конференції виступили Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка, Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

На Полтавщині завершено третій тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я», що стартував 4 квітня 2019 року.

Його учасники на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 упродовж семи днів змагалися в низці конкурсних випробувань. Відповідали на питання тестів із методики викладання предмета, психології та педагогіки; демонстрували вміння організовувати роботу з учнями з виконання практичних завдань у межах предмета «Основи здоров’я»; виконували завдання методичного практикуму, під час якого доводили свою методичну майстерність та вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи, обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання; показували вміння проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів та майстерність проведення уроків.

28-29 березня 2019 року у місті Горішні Плавні відбувся обласний семінар «Освітня Робототехніка: тенденції і перспективи».

Із 4 квітня 2019 року у Полтавській області триває третій тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2019» у номінації «Основи здоров’я». У ньому змагаються 25 учителів з усіх областей України, які здобули перемогу в другому (регіональному) турі конкурсу.

Сторінка 1 з 382

 


 Copyright © 2001-2019, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2019, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.