Система Orphus

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградськогооголошує конкурс на заміщення вакантних посад з 01.11.2018:

- завідувач ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти (1 шт.од)

- методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти (4 шт.од)

Вимоги до претендентів:

на посаду завідувача ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти призначається особа, яка має вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

на посаду методистів ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти призначаються особи, які мають вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія») та стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

- копію паспорта громадянина України;  

- письмову заяву про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;   

- копію (копії) документа (документів) про освіту;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом документів на заміщення вакантних посад ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти здійснюється впродовж 15 днів з дня опублікування оголошення у засобах масової інформації за адресою: Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського м. Полтава, вул. Соборності, 64 – ж, ( к.1.3.).

Ректор                                                                                                В.В.Зелюк

Німецько-український проект «Мости партнерства задля розвитку місцевих громад»

logos

Подальше політичне та економічне поглиблення українсько-європейських відносин, зокрема в рамках Східного партнерства, необхідність пришвидшення процесів реформування в Україні вимагають більш дієвих кроків із вивчення та подальшого впровадження європейського досвіду щодо трансформаційних процесів в економіці, державному управлінні, освіті, громадській участі. Одну із ключових позицій у цьому процесі обіймають територіальні громади.

Процес децентралізації та як результат делегування широких повноважень із питань соціального, економічного та культурного розвитку територіальним громадам для українського політичного життя – на часі.

Нині децентралізація є ключовою реформою українського уряду. Саме на підтримку цих процесів і спрямований німецько-український проект: «Мости партнерства задля розвитку місцевого самоврядування», підтриманий Міністерством закордонних справ Німеччини.

Проект реалізують:

  • Kultur-, Sport- und Freizeitverein «Vita» e.V. aus Dortmund, Deutschland.
  • Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної  освіти ім. М.В.Остроградського, Полтава, Україна.
  • ГО «Полтавське агентство розвитку територій», Полтава, Україна.
  • Пирятинська міська об’єднана територіальна громада, Пирятин, Україна.

Мета проекту: Формування політичної культури та розвиток  громадянських компетентностеймолоді та дорослих Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації та на основі досвіду комун Землі Північний Рейн-Вестфалія.

Очікування. Передбачається, що учасники проекту ознайомляться з досвідом комун Землі Північний Рейн-Вестфалія, особливо з питань: боротьба з корупцією, толерантність, громадянська участь та контроль.

Очікується, що учасники проекту будуть активно брати участь у виборчих процесах, громадських обговореннях, ініціювати заходи щодо поліпшення життя в громаді. Представники ж влади частіше і продуктивніше будуть взаємодіяти з членами громади.

Педагогічні працівники, представники громадських організацій зможуть ділитися отриманим досвідом із питань політичної культури з колегами, учнями, батькам, а також цільовим групам громадських організацій.

Пирятинська міська ОТГ налагодить контакти для співпраці з партнерами з NRW. Усі члени громади переконаються в європейській солідарності щодо підтримки трансформаційних процесів в Україні та важливості активності, ініціативності самих громадян.

Візитівка кафедри філософії і економіки освіти

Усі люди – філософи
К.Поппер

Шановний відвідувачу!

Вітаємо Вас на сторінці кафедри філософії і економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, працівники якої на курсах підвищення кваліфікації допомагають протягом навчання формувати і розробляти власну філософію освіти учителя. Окрім матеріалів, розміщених на цій веб-сторінці, викладачі кафедри готові надати консультації з питань, які цікавлять Вас (Див. Графік консультацій). Просимо усі пропозиції і зауваження щодо змісту веб-сторінки направляти на адреси кафедри (  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Неформальне обговорення проблем учительської філософії освіти також ведеться на сторінках у Фейсбуці -«Учительська філософія освіти» (https://www.facebook.com/ufoklepko/?fref=ts), «Філософія лідерства в освіті»(https://www.facebook.com/groups/233964363701628/), «Філософія для дітей» (https://www.facebook.com/groups/955315897854032).

КРЕДО КАФЕДРИ – «Ставати філософом власної освіти!»

МІСІЯ КАФЕДРИ:

формування гуманітарного ядра теоретичної і фахової підготовки вчителя на основі ознайомлення педагогів із сучасним станом розвитку філософії освіти за модулем навчальних програм підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Філософія освіти ХХІ ст.» (Модуль «Філософія освіти ХХІ століття»).

ЗАВДАННЯ КАФЕДРИ:

● наукове дослідження проблеми «Філософія і економіка освіти в європейському контексті: моделі взаємозв’язку наукових досліджень і освітньої практики»;

● науково-методичне керівництво процесом становлення економічної та громадянської освіти в навчальних закладах регіону, координація роботи відділів інституту з цих питань;

● організація науково-практичних семінарів та конференцій з проблем педагогічної практики, філософії освіти та економіки освіти;

● розробка концепцій, педагогічних проектів, наукових доповідей та аналітичних оглядів, підручників, посібників та монографій, фондів перспективного педагогічного досвіду, навчально-дидактичних матеріалів, тестів і методик діагностування якості освіченості та професійної підготовки слухачів;

● розробка регіонального компоненту шкільного навчання з гуманітарних дисциплін, впровадження гуманістично-спрямованих педагогічних технологій вивчення філософії та економіки у навчальних закладах;

● наукове керівництво спеціальними дослідницькими групами інституту, проведення наукових досліджень із гуманітарних та соціальних проблем відповідно до регіональних потреб; досліджень із філософії освіти та її ролі в організації освітнього процесу (Див. «Концепція кафедри філософії і економіки освіти»).

Контакти кафедри філософії і економіки освіти

Телефон кафедри: (05322) 2-49-56; e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поштова адреса: 36000, м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж, ПОІППО, ауд. 4.6а, ауд. 4.8.

 

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ:

Клепко Сергій Федорович – доктор філософських наук, доцент, проректор із наукової роботи ПОІППО ім. М.В.Остроградського, головний редактор журналу «Постметодика»
(    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ:

Бондар Тетяна Олексіївна – кандидат філософських наук, доцент кафедри  філософії і економіки освіти ПОІППО, заступник головного редактора журналу «Постметодика» 
(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Литвинюк Людмила Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедрифілософії і економіки освіти ПОІППО, заступник головного редактора журналу «Постметодика» 
(    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Помогайбо Валентин Михайлович - професор кафедри філософії і економіки освіти, кандидат біологічних наук

(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Щербань Микола Петрович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент  кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО
(    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

МЕТОДИСТ КАФЕДРИ:

Симоненко Людмила Іванівна-магістр педагогіки вищої школи, спеціаліст з соціальної роботи
(    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ЛАБОРАНТ КАФЕДРИ: 

Синяговська Оксана Вікторівна (декретна відпустка) -спеціаліст з обліку і аудиту
(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

 

 Відповідальна за зміст сторінки 

Останнє оновлення 12.07.2018

Співробітники кафедри філософії і економіки освіти

ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ:

Клепко Сергій Федорович – доктор філософських наук, доцент, проректор із наукової роботи ПОІППО ім. М.В.Остроградського, головний редактор журналу «Постметодика»
(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ:

Бондар Тетяна Олексіївна– кандидат філософських наук, доцент кафедри  філософії і економіки освіти ПОІППО, заступник головного редактора журналу «Постметодика» 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Литвинюк Людмила Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедрифілософії і економіки освіти ПОІППО, заступник головного редактора журналу «Постметодика» 
(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Стрельніков Віктор Юрійович – доктор педагогічних наук (2007), професор (2008), професор кафедри філософії та економіки освіти ПОІППО ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Щербань Микола Петрович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент  кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО
(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

МЕТОДИСТ КАФЕДРИ:

Симоненко Людмила Іванівна-магістр педагогіки вищої школи, спеціаліст з соціальної роботи
(   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

ЛАБОРАНТ КАФЕДРИ: 

Синяговська Оксана Вікторівна(декретна відпустка) -спеціаліст з обліку і аудиту
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

 

 

Останнє оновлення 17.09.2018

 


 Copyright © 2001-2017, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2017, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.