Система Orphus

Вітаємо на сайті Полтавського ОІППО!

 fasad500

Новини ПОІППО

Новини районів (міст)

 • Методичні гостини «Формування та розвиток ключових компетентностей особистості на уроках математики»
  Методичні гостини «Формування та розвиток ключових компетентностей особистості на уроках математики»

  Згідно з планом роботи методичного об’єднання вчителів математики м. Миргород на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 відбулися методичні гостини «Формування та розвиток ключових компетентностей особистості на уроках математики». Творчі, компетентні, цілеспрямовані вчителі, які володіють нетрадиційними методами роботи та постійно шукають новинки для вдосконалення уроків, ділилися своїми неймовірно захоплюючими та оригінальними розробками самостійних робіт, квестів, елементів навчальних занять тощо.

 • Проведено засідання Школи молодого педагога закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ
  Проведено засідання Школи молодого педагога закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ

  16 жовтня 2018 року проведено перше засідання Школи молодого педагога закладів дошкільної освіти міста Гадяча та Сергіївської ОТГ на базі ЗДО № 10 «Казка» Гадяцької міської ради з питання «Інноваційні форми роботи з фізичного розвитку дітей дошкільного віку».

 • Змагання з міні-футболу
  Змагання з міні-футболу

  У святковий день 14 жовтня завершилися змагання з міні-футболу в залік міської Спартакіади школярів.

 • З любов’ю в серці
  З любов’ю в серці

  28 вересня на базі ЗОШ №1 імені Панаса Мирного відбулося засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів. Учасники зібрання підготували педагогічні читання «В. Сухомлинський «Серце віддаю дітям», присвячені 100-річчю з Дня народження великого педагога, науковця, письменника.

 • Регіональний семінар «Організація роботи з обдарованими учнями: від олімпіади до олімпіади»
  Регіональний семінар «Організація роботи з обдарованими учнями: від олімпіади до олімпіади»

  Кожна обдарована дитина – індивідуальність, яка потребує особливого підходу.

  Обов’язок кожного вчителя – виявляти в процесі навчальної діяльності талановитих дітей і створювати творче середовище для їх самореалізації, учити знаходити нестандартні рішення, виявляти ініціативу, творчо мислити, бути суб’єктом навчання.

 • Регіональний семінар «Організація роботи з обдарованими учнями: від олімпіади до олімпіади»

  Кожна обдарована дитина – індивідуальність, яка потребує особливого підходу.

  Обов’язок кожного вчителя – виявляти в процесі навчальної діяльності талановитих дітей і створювати творче середовище для їх самореалізації, учити знаходити нестандартні рішення, виявляти ініціативу, творчо мислити, бути суб’єктом навчання.

  Обдаровані діти – майбутнє України. Вони забезпечують модернізацію економіки та інноваційний розвиток держави. Тому перед кожним учителем узагалі, і вчителем хімії зокрема, стоїть завдання створення оптимальних умов для розвитку всебічно обдарованої молоді та забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації. Саме з обдарованих дітей виростають майбутні лідери в різних галузях, які принесуть користь суспільству, стануть гордістю держави. Робота з талановитими школярами є одним із важливих, хоч і не нових, напрямів сучасної освіти.

  Питання підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення хімії, формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи та реалізація здібностей талановитих школярів розглядалися 21 вересня на регіональному семінарі «Організація роботи з обдарованими учнями: від олімпіади до олімпіади».

  Рожко Інна Сергіївна, методист районного методичного кабінету привітала учасників заходу та побажала плідної і цікавої роботи.

  Бур′ян Віктор Іванович, методист з хімії, біології та природознавства відділу природничо-матетатичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського наголосив та тому, що хімічна освіта в сучасному світі спрямована на розвиток та саморозвиток учнів відповідно до їхніх власних потреб та уподобань.

  Джавахішвілі Сергій Георгійович, учитель хімії Кременчуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» №4 розповів про власну систему роботи з обдарованими учнями, поділився секретами підготовки переможців та призерів IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та Міжнародній Менделєєвській олімпіаді школярів з хімії.

  Практична частина семінару проходила у формі майстер-класу, яку провів Сергій Георгійович по розв’язуванню задач.

  Учасники семінар висловлюють слова подяки Віктору Івановичу та Сергію Георгійовичу за цікавий та пізнавальний семінар, директору Миргородської спеціалізованої школи №5 І-ІІІ ступенів Горобцю Сергію Миколайовичу.

 • В. О.Сухомлинський у вимірі століття
  В. О.Сухомлинський у вимірі століття

  Василь Олександрович Сухомлинський – видатний педагог XX століття, подвижник, реформатор освіти, учитель, письменник.

Четвертий Всеукраїнський Форум Microsoft "Вчитель - новатор"

4 квітня 2013 р. в офісі "Майкрософт Україна" проведено IV Всеукраїнський Форум Microsoft "Вчитель – новатор".

Компанія «Майкрософт Україна» щорічно організовує Форум "Вчитель-новатор" за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорту України. Цей захід збирає працівників сфери освіти: представників державних освітніх структур, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, провідних методистів та вчителів.

Метою заходу є ознайомлення з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення рівня середньої освіти в Україні.

На заході було проведено огляд робіт переможців Дев`ятого всеукраїнського конкурсу «Вчитель – новатор», нагородження переможців цінними призами.

image001 

Вручення Диплому лауреату конкурсу
учителю Стасівської гімназії імені М.Башкирцевої Диканського району
Липенко Олені

 

Виступила провідний науковець проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка Морзе Наталія щодо впровадження проектної методики викладання та інструментів ІКТ.

Директор ліцею інформаційний технологій, міста Дніпропетровська Григор’єв Сергій розповів про хмарні сервіси та електронну комунікація учителя з учнем у закладі.

Керівник освітньої програми Microsoft «Партнерство в навчанні» Свириденко Ольга та координатор програми «Школи – новатори» Кочарян Артур ознайомили з новинками програми Microsoft «Партнерство в навчанні».

 

 image002

Від Полтавської області у заході взяла участь команда у складі 5 осіб за персональними запрошеннями від організаторів конкурсу.

 

Підсумки IX Всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор»

Усього для участі у конкурсі зареєстровано 2586 робіт, з них 200 – від учителів Полтавської області.

Серед 110 переможців та лауреатів конкурсу – 10 представників Полтавської області.

Прізвище

Назва конкурсної роботи

Район

Навчальний заклад

   

Призери конкурсу 

 

1

Липенко Олена

«Колективний проект - сайт села Стасі»

Диканський

Стасівська гімназія імені М.Башкирцевої

   

Лауреати конкурсу

 

1

Білокіз Світлана

Електронний посібник з математики для 6 класу

Кобеляцький

Світлогірська ЗОШ I-III

2

Овчаренко Валентина

Навчальний проект "Тертя в нашому житті"

Миргородський

Гаркушинська спеціалізована школа І-ІІІ ст

3

Гавленко Роман

Формування демографічних понять у старшокласників

Великобагачанський

Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

Горпинченко Людмила

Чи завжди газ є діелектриком?

Козельщинський

Козельщинський НВК

5

Макайда Сергій

"Українська революція (1917-1921)". Мультимедійний посібник

Глобинський

Глобинська гімназія № 1 імені В.Є. Кучеренка

6

Матвієнко Юлія

Азартне навчання

Полтава

Полтавська гімназія №9

7

Микитась Лілія

Імовірність випадкової події

Полтава

Полтавська гімназія №30

8

Хайчіна Юлія

"Мультимедійні уроки з охорони праці"

Кременчук

Вище професійне училище № 7

9

Шахман Інна

"Сім уроків по сім кроків"

Кременчуцький

Недогарківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Лауреати конкурсу та всі учасники, чиї роботи були допущені до конкурсу, отримали Диплом лауреата або Сертифікат учасника від організаторів конкурсу на електронну адресу, вказану учасником під час он-лайн реєстрації в конкурсі.

 Підготувала С.П.Шостя

 


 Copyright © 2001-2018, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського. Всі права застережені. 
Copyright © 2001-2018, Poltava Regional In-service Educator Training Institute. All rights reserved.